PUBG Mobile Jujutsu Kaisen Nedir? (Ne Demek?)

PUBG Mobile Jujutsu Kaisen Nedir? ve Ne demek? soruları oyuncuların en merak etmeye başladıkları soruların başında gelmektedir. Bizde sizlere bu yeni moda ismini veren takımın ne anlama geldiğini açıklayacağız. 2022 yılında gelen güncellemelerin ardından PUBG Mobile oyuncuları oyuna hiç olmadıkları kadar bağlanarak daha keyifli rekabet sisteminde vakit geçirmeye devam ediyorlar. Dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyunlarının başında gelen PUBG Mobile bu tarz sponsorluk anlaşmaları ile hem oyunculara farklı deneyimler yaşatıyor hem de kendisini geliştiriyor.

Son güncellemenin ardından oyuna eklenen Jujutsu Kaisen Takımı ile ilgili oyuncuların kafasında bir çok soru işareti oluşmaya başladı. Oyuncular yeni mod ile görevleri yaparken bir yandan da bunun aslında ne anlama geldiğini ve ne demek istediklerini merak ediyorlar. Bu içeriğimizde sizlerin kafasını karıştıran bu soruyu en açıklayıcı yoldan çözüme ulaştıracağız. Konuyla ilgili merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. PUBG Mobile Jujutsu Kaisen hakkındaki diğer merak edilenler de sizlerle paylaşılmaya devam edilecektir.

PUBG Mobile Jujutsu Kaisen Nedir?

PUBG Mobile oyununa gelen 1.8.0 güncellemesine yama olarak aktarılan Jujutsu Kaisen bir sponsorluk anlaşmasının getirdiği mod olarak bulunmaktadır. Jujutsu Kaisen (Japonca: 呪術廻戦; “Büyücülük Savaşı”), Gege Akutami tarafından yazılan bir manga serisidir. Seri, Mart 2018 tarihinden bu yana Shueisha’nın Weekly Shōnen Jump dergisinde yayınlanmaktadır. MAPPA tarafından hazırlanan bir anime televizyon serisi uyarlaması ise Ekim 2020 tarihinden bu yana yayınlanmaktadır. Şimdilerde ise PUBG Mobile ile sponsorluk anlaşması yaparak yeni yamada oyuncuların karşısına çıktılar.

Reklam Alanı
Jujutsu Kaisen PUBG Mobile Görevi
PUBG Mobile Jujutsu Kaisen Nedir?

PUBG Mobile Jujutsu Kaisen Ne Demek?

Yūji Itadori, Sendai’de sıradan bir okul hayatı yaşamakla birlikte çok büyük bir fiziksel güce sahip olan bir lise öğrencisidir. Bir gün, lanetlerce saldırıya uğrayan bir arkadaşını kurtarmak için İki Yüzlü Hayalet’in parmağını yer ve bu laneti kendi ruhuna alır. Böylece Yūji İki Yüzlü Hayalet ile aynı bedeni paylaşmaktadır. Büyücülerin en güçlüsü olan Satoru Gojō’nun yönlendirmesiyle, lanetlerle savaşan bir organizasyon olan Tokyo Metropolitan Teknik Büyücülük Lisesi’ne kaydolur. Böylece, bir laneti def etmek için lanete dönüşen Yūji’nin asla geri dönemeyeceği bir hayatı başlar.

5
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.