PUBG Mobile Kapanıyor mu? (2021) Türkiye

 PUBG Mobile Kapanıyor mu? (2021) Türkiye
Okunuyor PUBG Mobile Kapanıyor mu? (2021) Türkiye

PUBG Mobile Kapanıyor mu? sorusu 2021 yılında çok fazla sorulmaya başlandı. Türkiye sunucusu dahil olmak üzere tüm dünyadaki oyunculara erişimi kapatacağı ve uygulama mağazalarından kaldırılacağı yönünde ciddi iddialar var. Dünyanın en sevilen ve en çok oynana popüler mobil hayatta kalma oyunu PUBG Mobile hakkında kapanıyor şeklinde haberler yapılmaya başlandı. Bu haberleri gören oyuncular da gerçekten kapanıyor mu? ve ne zaman kapacak? gibi çok fazla soru soruyorlar. Bu konuya bir açıklık getirmek maksadıyla içeriğimizi hazırladık.

PUBG Mobile Kapanıyor mu? (2021)

PUBG Mobile kapanıyor mu? sorusunu sormanıza sebep olacak herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Daha önceki yıllarda çeşitli ülkelerde PUBG Mobile oyununa erişim engeli getirilmesi yerli haberlerde kapatıldı olarak başlıklar verilmişti. Sosyal medya hesaplarında da eski haberlere dair gönderilerin paylaşılması etkileşimi oldukça yükseltiyor. Bu etkileşimden yararlanmak isteyenler paylaştıkları PUBG Mobile Kapanıyor gönderileri sonrasında sorular iyice artmaya başladı.

PUBG Mobile kapanmıyor, konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Kapanacağı yönündeki iddialar sadece varsayımlardan ibarettir. Herhangi bir resmi açıklama da oyunun kapanacağına dair bir bilginin olmaması bu haberleri de yalana çıkartıyor.

PUBG Mobile Neden Kapatılmaz?

Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan ve oyun içi öğelerin, sponsorların kazançları milyarlarca dolara ulaşmış durumda. Böylesine yüksek gelirli bir oyunu neden kapatsınlar?. Zaten bu tür oyunların yapım amacı yapımcılarına para kazandırmak. Yani durun oyun sevenleri mutlu edecek bir oyun yapalım biz de normal başka bir işten para kazanırız diye yapılmıyor bunlar. Böylesine büyük paralar kazanan bir oyun şimdi bir anda neden kapatılsın?. Aslında sizin sorunuza fakrlı sorularla karşılık verdim ve konunun anlamsızlığını vurguladım.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın