PUBG Mobile Kara İblis Saç Bandı (Bedava Al)

 PUBG Mobile Kara İblis Saç Bandı (Bedava Al)
Okunuyor PUBG Mobile Kara İblis Saç Bandı (Bedava Al)

PUBG Mobile Kara İblis Saç Bandı almak isteyen oyunculara nasıl bedava alabileceklerini açıklıyoruz. 2021 yılı boyunca kodları kullanarak bunun gibi daha bir çok eşyayı bedava olarak alabilir, kullanabilirsiniz. Eski bir ürün olduğu için bu eşyanın nasıl bir şey olduğunu bilmeyen oyuncular da vardır. Aşağıda sizler için Kara İblis Saç Bandı ile ilgili de güncel bilgiler sunacağız. Her ne kadar yeni bir oyun içi öğe olmasa da nadirliği bakımından PUBG Mobile hesabınızın değerini arttıracağından şüpheniz olmasın.

PUBG Mobile Kara İblis Saç Bandı

PUBG Kara İblis Saç Bandı oyuna eski güncellemelerle eklenmiş bir oyun içi aksesuar öğesidir. Karakter burnu ve çenesine kadar taktığı bandana tarzı eşyalar veya yüzü komple kaplayan eşyalara maske denir. Tanınmamak için yüze geçirilen, boyalı kartondan, plastikten vb. yapılmış, insan ya da hayvan yüzü biçiminde yapay yüz. PUBG Mobile oyununda yer alan maskelere “Kara İblis Saç Bandı” gibi maskenin şekline uygun isimlerde takılmaktadır.

PUBG Mobile Kara İblis Saç Bandı Nasıl Bedava Alınır?

PUBG Mobile Kara İblis Saç Bandı Bedava almak için aşağıdaki bağlantıdan çıkan kodu kopyalamanız ve oyun içine yapıştırmanız yeterli olacaktır. Yeni gelen etkinliklerle oyuncuların bedava erişebileceği Kara İblis Saç Bandı haricinde onlarca farklı ödülde sizleri bekliyor. Herhangi bir hile veya illegal dosya olmadan tamamen legal bir şekilde ücretsiz sahip olmanızı sağlayacaktır. Yurt dışında çok sık kullanılan bu hediye kodları ülkemizde eski veya kullanılmış olarak paylaşılıyor. Sürekli olarak bunları arayan oyuncular her seferinde kullanılmış aynı eski kodları görünce bunları yapmayı bırakıyorlar.

PUBG Mobile Kara İblis Saç Bandı Nasıl Alınır?
PUBG Mobile Kara İblis Saç Bandı Nasıl Alınır?

Verilen kod güncel olarak yurt dışı resmi kaynaklardan alınmaktadır. Sonrasında kodu hesabınıza tanımladığınız taktirde “Kara İblis Saç Bandı” denilen öğenin sahibi olacaksınız. Kod kullanılamaz hale geldiğinde yeni çalışan kodu da buradan sizlerle paylaşacağız. Konuyla ilgili sormak istediğiniz veya merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. PUBG Mobile 1.6 güncellemesi sonrasında gelen etkinlikleri yapmayı unutmayın. Etkinlik ödülleri olarak bir çok oyun içi öğe verilmektedir. Bu da mevcut etkinlikler sonucunda kazanılan kodlarla elde edilen bir hediye olduğundan bunun gibi bir çok hediyeyi daha kazanma şansınız bulunuyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın