PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti (Bedava) 2023

 PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti (Bedava) 2023
Okunuyor PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti (Bedava) 2023

PUBG “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti Bedava Nasıl Alınır? merak edenler için burada tüm merak edilen sorulara cevaplar verilmiştir. “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti PUBG Mobile, hangi haritada ve nerede bulunduğunu açıklıyoruz. Biriktirdiğiniz sandıkları bu anahtarlar ile açıp ödülleri kazanın. Daha önce PUBG Mobile Karol G Tahtı ile ilgili bir içerik oluşturmuştur. Şimdide’ size “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti kazanmanız için nerede bulabileceğinizi göstereceğiz.

PUBG “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti Bedava Nasıl Alınır?

PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti, şuanda devam etmekte olan etkinlik içerisinde oyunculardan istenilen görev sonrasında ödül olarak verilen “Karol G” Sandığı ve Destansı Setinı açıp ödüller kazanmanızı sağlar. PUBG Mobile etkinliği daha uğraş verici hale getirmek ve ödülleri kazanmak isteyenlerin emek harcaması için “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti nasıl kazanılır? gibi bilgileri açıklamadı.

PUBG Mobile "Karol G" Sandığı ve Destansı Seti (Bedava) 2023
PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti (Bedava) 2023

PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti Nerede Bulunur?

PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti, oyun içerisinde hangi haritada, bölgede ve tam olarak nere bulunduğunu aşağıda görseller ile açıklıyoruz.

PUBG Mobile oyunundaki Erangel Haritasında bulunan School, Pochinki ve Sosnovka Military Base bölgelerinde “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti bulunmaktadır.

PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası - School Bölgesi
PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti
PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası - Pochinki Bölgesi
PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti
PUBG Mobile Firavunun Tahtı: Erangel Haritası - Sosnovka Military Base
PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti

PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti Yerleri Nerede? (Videolu Anlatım)

PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti Yerleri Nerede?

PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti Yerlerinde Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti almak için yukarıda verdiğimiz bölgelere giderken dikkatli olun. Erangel haritası bilindiği gibi cehennem ormanlarına dönüşebiliyor. Oyun içerisindeki tüm anahtarları toplamadan ölmek istemezsiniz.

School Bölgesine iniş yaparken hemen anahtar bulunan çatıya inmenizi önermiyoruz. Bir çok oyuncu erken davranıp çatıya inebilir ve bir çok oyuncu’da çatıya inenleri öldürmek için silah arayacaktır. Bunun için çevre yerlere gidip bir süre izleyebilirsiniz.

PUBG Mobile Erangel haritasındaki en popüler bölgelerden bir tanesi olan Pochinki yine bildiğimiz gibi. Bir çok evin olması, bir çok insanın orada olması anlamına geliyor.

Sosnovka oyunun başlarında çok oyuncu alabilir fakat bir süre geçtikten sonra buradaki oyuncular ilerlemeye başlarlar. Yinede dikkatli olun.

PUBG Mobile “Karol G” Sandığı ve Destansı Seti ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Karol G Tahtı Nerede? sorusunun cevabını paylaşıyoruz. Hangi haritada ve bölgede çıktığını gösteriyoruz bu sayede anahtarları alabileceksiniz. Karol G Çağrısı için 8 adım yavaş yavaş tamamlanmaya başladı. Oyuncuların özel zırhı kazanabilmeleri için sürekli yeni görevler veriliyor ve etkinlik ilerliyor. PUBG Mobile oyunculara Karol G Tahtı bulunarak içerisinden anahtarlar alınması gerektiğini söyledi. Bunun tam yerlerini bilmeyen oyuncularda ah nerede? vah nerede? haritalarda koştur koştur arıyorlar. Biz bulduğumuz ve denk gelen yerleri sizlere aktaracağız.

PUBG Mobile Karol G Tahtı Nerede?

PUBG Mobile Karol G Tahtı, Erangel ve Miramar haritalarının içerisinde yer almaktadır. Bu haritalar’da Karol G tahtını çok sık bir şekilde göreceksiniz. Oyundaki çoğu oyuncu bu etkinliği bildiği için tahtın etrafına pusu atmış olabilir, oldukça dikkatli bir şekilde yaklaşmanız ve anahtarı almanız gerekiyor.

Karol G Tahtından anahtarı almak kolay olmayacak. Konum olarak genellikle oyuncuların açık hedef olabilecekleri yerlere konulmuş durumda. Şanslıysanız kolayca alabilirsiniz fakat yine’de dikkatli olun.

Oyuna girerken Erangel veya Miramar haritasının yanında bulunan Event (Piramit Modu) işaretini kaldırın. Aksi halde maç içerisinde yalnızca sandık kazanabilirsiniz. Event işaretini kaldırdığınız zaman hem sandık hemde anahtar kazanma şansınız olacak.

Aşağıdaki görsellerde Tahtlar Kırmızı daireler ile işaretlenmiştir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın