PUBG Mobile Kask Gizleme Nasıl Yapılır?

 PUBG Mobile Kask Gizleme Nasıl Yapılır?
Okunuyor PUBG Mobile Kask Gizleme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Kask Gizleme oyuna sonradan getirilen bir özellik olmasına rağmen insanlar bunu nasıl yapabileceklerini bilmiyorlar. Son zamanlarda ünlü oyuncuların bu özelliği kullanmasıyla tekrar gündeme geldi. Uzun süredir PUBG Mobile içerisinde kask gizleme diye bir şeyin olduğunu yeni fark edenler veya yeni öğrenenler “Nasıl Yapılır?” sorularını soruyorlar.

PUBG Mobile Kask Gizleme

PUBG Mobile Kask Gizleme ile bir maça girdiğiniz zaman yerden bulup taktığınız kaskınızın karakterinizin kafasında gözükmemesini sağlar. Daha önce kafanızda bulunan görsel şapka v.b. eşyanız yine maç içerisinde kask taksanız dahi onun yerine kafanızda duracaktır. Yalnızca bekleme ekranında değil, aynı zamanda maç içerisinde de kask gizlenir ve kafanızda gözükmez.

Bunun için öncelikle PUBG Mobile oyununda Envanter sekmesine gelin. Oradayken sağ tarafta bulunan Ayarlara tıklayın. Karşınıza gelecek olan Ayarları Ana Menüde Göster isimli sekmede Maçlarda Başlıkları Gizle seçeneğini aktif hale getirin.

Yukarıdaki basit adımları uygulayarak maç içerisinde kask taksanız dahi kafanızda gözükmeyecektir. Fakat bu özelliği kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Oyun içerisinde yer alan kask sizi koruduğu gibi aynı zamanda kamufle olmanızı ve düşmanın üzerinde caydırıcı bir etki yaratmaktadır.

“Kaskı gizlediğiniz zaman etkisi kaybolmaz, fakat kafanızdaki farklı şapkalarınız düşmanın sizi daha kolay fark etmesini sağlar.”

PUBG Mobile Kask Gizleme
PUBG Mobile Kask Gizleme

PUBG Mobile Kask Gizleme Nasıl Yapılır?;

  • PUBG Mobile >
  • Envanter >
  • Ayarlar >
  • Ayarları Ana Menüde Göster >
  • Maçlarda Başlıkları Gizle – AKTİF

PUBG Mobile Kask Gizleme İçin Yardımcı Olacak Video

PUBG Mobile Kask Gizleme


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın