PUBG Mobile Keskin Nişancı Tüfeği: Mosin Nagant Nerede Bulunur?

 PUBG Mobile Keskin Nişancı Tüfeği: Mosin Nagant Nerede Bulunur?
Okunuyor PUBG Mobile Keskin Nişancı Tüfeği: Mosin Nagant Nerede Bulunur?

PUBG Mobile Keskin Nişancı Tüfeği olan Mosin Nagant isimli silah nerede bulunur? sorusunu cevaplıyoruz. 1.6 güncellemesiyle birlikte haritanın hangi bölgelerinde bulabileceğinizi resimlerle harita üzerinde göstererek anlattık. Bu sayede herhangi bir görevinizde bu silaha ihtiyaç duyduğunuz zaman kolaylıkla bulabileceksiniz.

Mosin Nagant Keskin Nişancı Tüfeği PUBG Mobile oyuncuların en merak ettiği silahlar arasında yer almaktadır. Oyuna eklenen görevler arasında yer alan Keskin Nişancı Tüfeği sınıfındaki Mosin Nagant isimli silahla ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Yeni gelecek güncellemelerle birlikte silaha dair herhangi bir güncelleme getirildiğinde bu bilgileri sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda yine PUBG Mobile oyuncularının Mosin Nagant Keskin Nişancı Tüfeği ile ilgili karşılaşabilecekleri görevlerle ilgili de içerikler üretmeye devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazmanız yeterlidir. Silah hakkındaki tüm güncel detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Mosin Nagant Nerede Bulunur?

PUBG Mobile Mosing Nagant Nerede Bulunur? sorusu genellikle oyuna gelen yeni görevler sonrasında oyuncuların çok sormaya başladığı bir sorudur. Oyun içerisinde genellikle oyuncuların çok tercih etmediği bir silahtır. Yıllarca oyunu oynayan usta oyuncular dahi bu silaha önem vermedikleri için haritanın nerelerinde bulabileceklerini bilemeyebiliyorlar. Aynı zamanda günümüzün popüler oyunu PUBG Mobile her geçen gün binlerce yeni oyuncu daha çekmektedir. Bu yeni oyuncular da silah hakkında bir bilgiye sahip olmadıklarından dolayı görevleri yapabilmek adına nerede bulunur? gibi soruları sıkça soruyorlar.

PUBG Mobile Mosin Nagant Nerede Bulunur?
PUBG Mobile Mosin Nagant Nerede Bulunur?

Öncelikle silahı bulabileceğiniz 2 farklı harita bulunmaktadır. Bu haritaların haricinde gireceğiniz diğer haritalarda bu silahı bulma imkanınız yoktur. Bu sebeple görevi yerine getirebilmek için kesinlikle aşağıda verdiğimiz adımları uygulamanız gerekiyor.

  • Erangel Haritası
  • Vikendi Haritası

Erangel ve Vikendi haritalarında bulabileceğiniz keskin nişancı tüfeği olan Mosin Nagant çok sık bulunabilen bir silah değildir. Eğer oyuna girdiğiniz ilk oyununuzda bulursanız büyük bir şansınız var demektir. Oyun içerisindeki düşmanlarınızdan da bu silahı bulma olasılığınız yüksektir. Çünkü diğer oyuncularda görev yapmak için oyuna girdiğinden dolayı üzerlerinde bu silah olma olasılığı yüksektir. Yerden bulmak için genellikle yüksek binaların çatılarını kontrol ediniz. Keskin Nişancı Tüfeği olduğundan dolayı yüksek yerlerde çıkma ihtimalleri de yüksek oluyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın