PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi

 PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi
Okunuyor PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi

PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi arayanlar için Gizemli Anılar çantasının parolasını sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede çok güzel ücretsiz ödüllerin sahibi olun. 2020 yılında gelen güncellemeler sonrasında oyuncular bizden PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi için bir içerik istiyorlardı. Bizde bu rehber sayesinde tüm gizemli anıları açığa çıkartacak olan şifreyi sizler için araştırdık. Henüz ülkemizde bu konuda herhangi bir içerik üretilmemiş durumda. Fakat yurt dışında bu gizemin şifresi hala çözülmeye çalışılıyor.

PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi

PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi için oyun içerisinde öncelikle etkinlik ve görevlerin karşılığında çantanın sahibi olmanız gerekiyor. Envanter kutunuzun içerisinde bu kilitli çantayı görüyorsanız açmaya çalıştığınızda sizden bir şifre isteyecektir. Bu durumda aşağıda verdiğimiz şifreyi kopyalayarak oyun içerisinde şifre kısmına yazın. Sonrasında Kilitli Çanta açılacak ve tüm ödülleri toplayabileceksiniz.

PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi
PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi

Yukarıda verdiğimiz “PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi” 2020 yılına ait en güncel olanıdır. Eski etkinlik veya görevlerin şifreleriyle karşılaştırmayın. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız yorum olarak yazabilirsiniz. Bu sayede PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi için size lazım olacak önemli bilgileri en hızlı ve doğru şekilde aktarabiliriz.

PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi sayesinde oyun içerisindeki kazandığınız sandığı açabilirsiniz. Bu sandığı etkinlik ve görev ödülü olarak büyük ihtimalle aldınız. Fakat bunu açmaya çalıştığınızda sizden bir şifre isteyecektir. İşte bu durumdaysanız sizler için bulduğumuz PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi bu çantayı açmanız için gerekecek. Bu sayede sandığın içerisindeki gizemli anıları görerek büyük ödüllerin sahibi olabileceksiniz.

PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi Ne İşe Yarar?
PUBG Mobile Kilitli Çanta Şifresi Ne İşe Yarar?

Konuyla ilgili merak ettiğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Tüm sorularınız birer birer cevaplanacaktır. Bu sayede yazıyı bir rehbere dönüştürerek PUBG Mobile Kilitli Çanta hakkında bilmeniz ve aradığınız her şeyi buradan rahatlıkla öğreneceksiniz. Detaylar güncel olarak eklenmeye devam edilecektir.


Yapılan Yorumlar
  • Avatar Enes Sevindi dedi ki:

    Kodu nereye yazıyoruz?

    • Avatar ORHUN ANGUNER dedi ki:

      Yukarıda anlattığımız adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Envanter üzerinden eşyaya tıklayın ve karşınıza gelen parola yerine şifreyi yazın.

Bir Yorum Yapın