PUBG Mobile Kill Rekoru (Dünya, Türkiye)

PUBG Mobile Kill Rekoru (Dünya, Türkiye)

PUBG Mobile Kill Rekoru merak eden oyuncular için hem Dünya hemde Türkiye üzerindeki tüm insanların oyun içerisinde en fazla leş sayısını açıklayacağız. PUBG Mobile oyunundaki amaç her ne kadar hayatta kalmak olsa’da 2020 yılında agresif savaş stratejileri ile kill rekoru kırmaya çalışan oyuncuların sayısı’da çok yüksek.

Dünya istatistiklerine baktığımız zaman PUBG Mobile oyuncuları genellikle zorunda kalmadıkları savaşlardan uzak durmaya çalışıyorlar, fakat Türkiye oyuncularının istatistiklerine bakıldığında sanki savaşmanın zorunlu olduğunu hissediyoruz. Türk oyuncuları savaştan kaçmak yerine savaşa koşuyorlar. PUBG Mobile Kill Rekoru araştırması yaparken bu durumu olumlu ve olumsuz etkileyecek yönleri’de araştırdık.

Yayıncılar ve büyük oyuncu toplulukları kendi aralarında eğlenmek amacıyla PUBG Mobile oyunu içerisinde Kill Rekoru denemeleri yapmak adına böyle denemeler yaptılar. Fakat hem Dünyada hem Türkiye’de yapılan bu planlı kill rekoru denemesini bir rekor olarak saymıyorum. Oyunu legal ve olağan şekilde oynayarak en fazla leş sayısına ulaşan oyuncunun rekoru geçerlidir.

PUBG Mobile Hile konusunda oyuncuları dolandıran ve rekabet ortamını bozan tüm illegal olaylardan bahsetmiştik. Rekor denemelerinde hile kullanan oyuncularda sayılmamaktadır.

PUBG Mobile Kill Rekoru

PUBG Mobile Kill Rekoru
PUBG Mobile Kill Rekoru

PUBG Mobile Kill Rekoru, Dünya ve Türkiye olarak 2 farklı şekilde araştırdık. Tüm kaynakları kontrol ettiğimiz gibi oyunun yönetim ekibi ve destek ekibine’de mesajlar atarak konu hakkında fikirlerini aldık. PUBG Mobile oyunu içerisinde kill rekoru aramanın biraz saçma olduğunu düşünüyoruz. Çünkü rakibin yetenekleri, sizin ve rakiplerin bulabildiği ekipmanlar, stratejik bölge konumuz, araçlar ve şartlar konusundaki şansınız gibi bir çok önemsiz görülebilen maddelerin bu kill rekorunu kırma konusunda çok önemli payı bulunuyor.

Her oyuncu aynı şartlarda olamayacağı için genele bakıldığı zaman kime göre ve neye göre hesaplanarak kill rekoru kabul edileceğini bilemedik. Yani oyun içerisinde en fazla leş skoruna sahip oyuncu kill rekoru kırdım diyemez. Yinede buna rekor demek istiyorlarsa, bizde bir şey diyemeyiz.

PUBG Mobile oyununda siz en fazla kaç oyuncu öldürdünüz? Kendi aramızda’da bir Kill Rekoru testi yaparak 1. Oyuncuyu bulalım.

Dünyada

PUBG Mobile Kill Rekoru, Dünya geneline bakıldığı zaman sadece bunu görüntüye alan ve paylaşan oyuncular arasındaki bir rekor olarak görebiliyoruz. Çünkü bunu paylaşmamış ve daha fazla kill almış oyuncular’da muhakkak vardır.

Aynı zamanda oyunu telefondan hilesiz ve takım oyunuyla oynayan oyuncuların toplam leş sayısı, kill rekoru olarak kabul ettiğimiz için araştırmalarımızda buna dikkat ettik.

2018 Yılında 58 Leş ile bulabildiğimiz Kill Rekoru:

PUBG Mobile Kill Rekoru (Dünya)

Türkiye

PUBG Mobile Kill Rekoru, Türkiye ile yeniden şekilleniyor. İlginç savaş stratejilerimiz ile düşmanları sürekli korkutmayı başaran milli oyuncularımız oyun dahi olsa savaştaki başarılarımızı konuşturuyor. Takım halinde toplam ve en fazla leş sayısına ulaşan Türk oyuncuları bulabildik.

Hem eğlenceli sohbeti hemde profesyonel oyunculukları ile kendisini izletmeyi başaran Mezarcı mahlaslı Cihan ve ekibinin 2019 yılında kırdığı Kill Rekoru:

2019 Yılında 54 Leş ile bulabildiğimiz Kill Rekoru:

PUBG Mobile Kill Rekoru bende veya benim bildiğim başka birisi var diyorsanız gerekli belgeler (Video, Fotoğraflar) bize ulaşabilirsiniz.

31
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.