PUBG Mobile Kişisel Alan Hediyesi (2022)

 PUBG Mobile Kişisel Alan Hediyesi (2022)
Okunuyor PUBG Mobile Kişisel Alan Hediyesi (2022)

PUBG Mobile Kişisel Alan Hediyesi ismiyle oyunun Mobile versiyonunda bedava çekiliş yaptığını iddia eden siteyi inceledik. Kostüm ve çeşitli hediyelerin gerçek olup olmadığını öğren. PUBG Mobile Kişisel Alan Hediyesi alan adıyla son zamanlarda PUBG Mobile oyuncuların ilgisini çeken bir siteyi sizler için inceledik. Yabancı kaynaklar tarafından oluşturulan bu site Türkiye’de çok popüler olmaya başladı. İnstagram ve TikTok gibi çok aktif kullanılan sosyal medya platformlarında reklamları yapılıyor. Eğer sizde PUBG Mobile Kişisel Alan Hediyesi üzerinden bedava hediye kazanmayı düşünüyorsanız önce bu incelememizi bir okuyun. PUBG Mobile Kişisel Alan Hediyesi sandığınız gibi masum veya hediye dağıtan bir site olup olmadığını öğreneceksiniz. Daha önce sizlerin güvenliği için bu tür yüzlerce siteyi incelemiştik.

PUBG Mobile Kişisel Alan Hediyesi

PUBG Mobile Kişisel Alan Hediyesi, yurt dışı yabancı kaynaklar tarafından oluşturulan bir İnternet sitesidir. Siteye ilk giriş yaptığımız zaman karşımıza çıkan görüntüler daha önceki incelediğimiz sitelerden tanıdık geldi. PUBG Mobile Kişisel Alan Hediyesi adresini daha detaylı incelemeye başladığımız zaman bu sitenin illegal bir site olduğunu anladık. Konuyla ilgili detayları aşağıda anlatıyoruz. Aynı zamanda gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

PUBG Win TK
PUBG Mobile Kişisel Alan Hediyesi

Tahmin ettiğiniz gibi bedava kostüm veya skin kazanabileceğiniz bir site değildir. Hazır script ile kurulmuş basit bir alt yapıya sahip site. Amaçları PUBG Mobile oyuncularını kandırmak ve hesaplarını çalmak. PUBG Mobile Kişisel Alan Hediyesi adresi üzerinden siteye giriş yaptığınızda şansa karşınıza çıkan eşyaları almak için hesap bilgilerinizi girmenizi istiyorlar. Buraya kesinlikle hesap bilgilerinizi girmeyin. Hiç bir şekilde hesabınıza orada gördüğünüz hediyeler yatmayacaktır.

PUBG Mobile Kişisel Alan Hediyesi gibi oyuncuları dolandırmaya çalışan bir çok siteyi deşifre etmiştik. Aralarına bir yenisi daha eklendi. Bu dolandırıcı site hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Ayrıca çevrinizi bu konuda uyarmayı unutmayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın