Pubg Mobile Klavye ve Mouse Seti

 Pubg Mobile Klavye ve Mouse Seti
Okunuyor Pubg Mobile Klavye ve Mouse Seti

Bir Android oyunu olan PUBG Mobile telefondan oynanırken konforlu olmadığı için yeni seçenekler üretilmeye başlandı. Öncelikle Gamepad piyasaya sürüldü ancak oynama tarzı telefondaki ne benzer olduğu için istenilen etki vermedi. Telefonun üstüne bir de Gamepad’in ağırlığı eklenince konforu arttırmak yerine azaltmış oldu.

Şimdi ise popüler olan telefona bağlanabilen klavye ve mouse ile Pubg Mobile oynamak mümkün.Mobil oyunlar için özel olarak üretilmiş bu klavye ve mouse hem ergonomik yapısı ile rahat hem de telefonda erişemediğiniz özelliklere sahip.

Peki PUBG Mobile Klavye ve Mouse Setini Nasıl Kullanacağız?

Aygıtın uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra Bluetooth İle telefonunuza bağlayın. Mouse ve klavyeyi takın ve telefonda bulunan oyunları uygulamaya yükleyin. Telefonu aygıta yerleştirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

PUBG Mobile için bütün ayarlar yüklenmiş halde geliyor ama siz ayarlardan tuşları istediğiniz gibi düzenleyebilir kendinize uygun hale getirerek dilediğinizce kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile Klavye ve Mouse
PUBG Mobile Klavye ve Mouse

Mouse ve klavye telefonla oynarken kuramadığımız hakimiyeti kurmanızı sağlıyor ve daha hızlı hareket edebilme özelliğine sahip oluyorsunuz.

Mobil oyunlar için üretilen bu klavye ve mouse henüz bütün mobil oyunlar için kullanılabilir durumda değil ancak Pubg oynamak için bütün özellikler yüklenmiş.

Üstelik telefonu sürekli elinize tutmanıza gerek kalmadığı için telefonunuzun ısınma hızını azaltmış olacaksınız. Ayrıca omurga sağlığınız için de bu klavye ve mouse size ilaç gibi gelecek.Bu ürün oyun oynamayan insanların bile dikkatini çekerek herkese heveslendirecek cinsten.Ve normal klavyedeki bütün tuşları olmadığı için herhangi bir oyuna alışma sürecinde zorluk yaşamayacaksınız.

PUBG Mobile Klavye ve Mouse Seti Fiyatları Nasıl?

Birçok markanın ürettiği bu ürün fiyatı 200 – 350 TL arasında değişiyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
200 okunma
okunma2082
0 yorum