PUBG Mobile Kore (KR) Nasıl İndirilir? 2021

 PUBG Mobile Kore (KR) Nasıl İndirilir? 2021
Okunuyor PUBG Mobile Kore (KR) Nasıl İndirilir? 2021

PUBG Mobile KR yani Kore versiyonunu indirmek isteyenler için APK ve İOS sürümleri nasıl indirilir? detaylıca anlattık. 2021 yılında işinize yarayacak bu içerik ile PUBG Mobile Kore Nasıl İndirilir? sorusunun cevabını hemen öğreneceksiniz. Dünyadaki hemen hemen her bölgede popüler olan hayatta kalma oyununa gelen güncellemelerde kendisini geliştirmeye devam ediyor. Dünyadaki büyük kültürü ve kendine has oyuncu kitlesine sahip bölgelere özel çıkartılan PUBG Mobile versiyonları oranın kültürünü taşıyacak bir çok şeyi de içerisinde barındırıyor. PUBG Mobile Kore İndir aramaları yapan oyuncular için nasıl indirilir? sorusunu cevaplamamızın sebebi de bundan kaynaklanıyor. Bizim Türkiye ve Avrupa da oynadığımız oyundan çok daha farklı bir içeriğe sahip olan KR versiyonunu denemenizi öneriyoruz.

Android ve İOS işletim sistemli akıllı telefonlarda oynanabilen PUBG Mobile Kore aynı zamanda Bilgisayar (PC) cihazlarında da çalışmaktadır. Bizim oynadığımız klasik türden daha farklı içeriklere sahip olduğu için oldukça fazla ilgimizi çekiyor.

PUBG Mobile Kore Nasıl İndirilir? (2021)

PUBG Mobile Kore versiyonunda yer alan o bölgeye özgü etkinlikler ve özel eşyaları görünce şaşıracaksınız. Asya bölgesinin şaşalı ışıkları ve çok eski tarihlere dayalı kültürlerini başarılı şekilde yansıtan PUBG Mobile KR versiyonu bizlerin ilgisini fazlasıyla çekmeyi başarıyor. Tabi ki kendi kültürümüzdeki insanlar ve aynı dili konuştuklarımız ile oyun oynamak bir başka güzel. Fakat yine de canınız sıkılınca ve farklı bir deneyim yaşamak istediğiniz zaman Kore versiyonu işinizi fazlasıyla görecektir. Konuyla ilgili içerikler görenler ve videolar izleyenler PUBG Mobile Kore Nasıl İndirilir? sorusunu soruyorlar. Bildiğiniz gibi oyunun sıradan APK dosyasını indirip kurmak oyunu oynamanıza yetmemektedir. Bunun için uygulamanız gereken adımları ve nasıl yapabileceğinizi sizlere aşağıda anlattık.

PUBG Mobile Kore Nasıl İndirilir? (2021)
PUBG Mobile Kore Nasıl İndirilir? (2021)

Daha önceki versiyonlarda kore sürümünü yükleyebilmek için gerçek sürümünü kaldırmanız gerekiyordu fakat bu teknikler ile her 2 oyunda cihazınızda olabilecek. Konuyla ilgili merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Kore kültürüne özel olarak tasarlanan kostümler ve silah görünümleri oyun başında hediye olarak verilecektir, maçlarda karşılaşacağınız rakipler Avrupa sunucularından daha profesyonel olabilir. Bu konuda dikkat etmenizi öneririz.

PUBG Mobile Kore Nasıl İndirilir? Android (APK)

PUBG Mobile Kore APK İndir seçeneklerini arayan oyuncular için önce sorulması gereken nasıl indirilir? olmalı. Dosyayı yüklemekle oyunu oynamanız imkansız. Bunun için öncelikle yukarıda verdiğimiz bağlantılardan APK dosyasını cihazlarınıza indirin. Klasörün içerisinde hem oyun dosyası hem de bir VPN dosyası olacak. İlk önce VPN dosyasını açarak Kore IP’si tanımlamanız gerekiyor. Ardından da oyunu kurup girebilirsiniz. Oyuna gireceğiniz zamanlar öncelikle VPN açmayı unutmayın.

PUBG Mobile Kore Nasıl İndirilir? İOS

İOS işletim sistemli iPhone cihazlarda bu oyun dosyalarını bulmak oldukça zor. Sizler için güncel dosyası bularak yukarıda paylaştık. Son sürüm dosyalar indirdiğinizden emin olun, yine dosya içerisindeki yardımcı programları da kurmanız gerekmektedir. Aksi halde oyunu çalıştıramaz ve oynayamazsınız. Tüm yapacaklarınız bu kadar, keyifli oyunlar.

PUBG Mobile Kore Nasıl İndirilir? Bilgisayar (PC)

PUBG Mobile Kore sürümünü Bilgisayar (PC) üzerinden oynayabilmeniz için Emulatör programa ihtiyacınız olacak. Bir emülatör indirdikten sonra yukarıda anlattığımız APK adımlarını uygulamanız gerekmektedir. Bildiğiniz gibi bu emulator programları Android işletim sistemlidir ve bu verdiğimiz indirme yöntemi işinize yarayacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın