PUBG Mobile Kurban Bayramı Çekilişi (2022)

 PUBG Mobile Kurban Bayramı Çekilişi (2022)
Okunuyor PUBG Mobile Kurban Bayramı Çekilişi (2022)

PUBG Mobile Kurban Bayramı Çekilişi ile 2022 yılında tüm Türkiye sunucusunu kapsayan büyük bir etkinlikle gerçekleşiyor. Sonuçları buradan öğrenebileceğiniz gibi çekilişe katıl butonunu da yine burada bulabileceksiniz. Geçtiğimiz yıl da gerçekleştirilen PUBG Mobile Kurban Bayramı etkinlikleri kapsamında çekiliş ve droplar gibi çeşitli ödül etkinleri de gerçekleştirilmişti. 2022 yılında da yine oyuncuları büyük ödüllerin beklediği çekilişler karşılıyor. Dini bayramımız olan Kurban Bayramı kapsamında ülkemizde her eve konuk olan PUBG Mobile bizimle birlikte bu bayramı yaşamak istiyor. PUBG Mobile Kurban Bayramı Çekiliş Sonuçları açıklandığı zaman listeyi aşağıdan güncel olarak görebileceksiniz. Eğer hala çekilişe katılmadıysanız ödüllerden yararlanmak için aşağıdaki katıl butonunu kullanın.

PUBG Mobile Kurban Bayramı Çekilişi

PUBG Mobile dünyanın en popüler hayatta kalma oyunlarının başında gelmektedir. Son zamanlarda sponsorlarla büyük sözleşmeler imzalayan oyun bu anlaştığı sponsorluklardan faydalanarak oyuncularını sevindirmeyi başarıyordu. Her farklı anlaşmada yine oyuncuların seveceği öğeler oyuna ekleniyor veya hediyeler dağıtılıyordu. Dünyanın en gelişmiş ve popüler oyunu olmak istiyorsanız PUBG Mobile gibi oyuncu kitlelerinizin de sevecekleri etkinlikleri takip etmeniz ve düzenlemeniz gerekiyor. Kurban Bayramı Çekilişi olarak şuanda ilgi gören bu etkinlikler kapsamında ülkemizdeki çoğu oyuncu hediyeler kazanabilecek.

PUBG Mobile Kurban Bayramı Çekilişi
PUBG Mobile Kurban Bayramı Çekilişi

PUBG Mobile oyununda Kurban Bayramı için bir tek çekiliş düzenlenmeyecek. Geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi 2022 yılı içinde özel droplar oyuna yakın zamanda eklenecek. Aynı zamanda yine oyunun açılış temaları Kurban bayramı etkinliğini anlatacak özel tasarımlarla süslenecek. PUBG Mobile Kurban Bayramı Çekilişine katılmayanlar yukarıdaki buton yardımıyla katılabilirler. Yüzlerce ve binlerce oyuncu resmi olarak düzenlenecek olan bu çekilişlerde bir birinden farklı ödüllerin sahibi olabilecekler.

  • Yazıya Yorum Yap (Mail Doğru Olacak)
  • Yazıyı Paylaş (Kontrol Edilecek)

siberstar.com olarak PUBG Mobile oyuncuları için bu güne kadar +1.000 den fazla içerik ürettik. Her ay düzenli yaptığımız çekilişlere bu ay için bir de Kurban bayramı çekilişi de ekliyoruz. Yukarıdaki katılım şartlarını yerine getiren oyunculara özel olarak bir çekiliş düzenleyeceğiz. Yazıya yorum yaparken mail adresinizi doğru girmeniz önemlidir. Çekiliş sonuçlarını ve kazanacağınız ödüllere ait kodları burada yazdığınız mail adresinize göndereceğiz.

PUBG Mobile Kurban Bayramı Çekiliş Sonuçları (2022)

PUBG Mobile Kurban Bayramı Çekilişi için düzenlenene etkinliklere katıldığınız zaman sonuçları da resmi site veya sosyal medya hesaplarında ki duyurulardan takip edebilirsiniz. Genellikle PUBG Mobile düzenlediği çekilişlerine katılan her oyuncuya ödül vermektedir. Fakat ekstra ödüller olduğu zaman bunun sonuçlarını Twitter hesabından da paylaşıyor. Bizde sizler için 2022 yılında düzenlenen PUBG Mobile Kurban Bayramı Çekiliş Sonuçlarını güncel olarak buradan paylaşıyoruz.

Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda kurban bayramı etkinliğiyle ilgili gelişmeleri de buradan güncel olarak aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın