PUBG Mobile Kurd Hacker (Hilesi) 2022

 PUBG Mobile Kurd Hacker (Hilesi) 2022
Okunuyor PUBG Mobile Kurd Hacker (Hilesi) 2022

PUBG Mobile Kurd Hacker (Hilesi) adı altında APK dosyalarını İndirmeye çalışanların sayılarında çok fazla artış var. Yurt dışında yayınlanan hack hakkında geniş çaplı bir araştırma yaptık ve özel bir haber oluşturduk. 100 Kişinin bir uçağa bindirildiği ve paraşütle adanın istediğiniz bir bölgesine iniş yaptıktan sonra başlayan oyunda, son hayatta kalan oyuncu olabilmek için kıyasıya mücadele veriliyor. Paraşütle iniş yaptıktan sonra etrafta sizi hayatta tutabilecek ve rakip oyuncuları yok etmenizi sağlayacak ekipmanları topluyorsunuz. PUBG Mobile Kurd Hacker adı verilen APK uygulaması da sizin oyunda birinci olmanızı sağlayacak bir hack programıdır. Her ne kadar sosyal medya üzerinden bu hileyle ilgili paylaşımlar yapılsa da aslında hiç bir şey görüldüğü gibi değil.

Bu güne kadar PUBG Mobile oyuncularını dolandırmaya yönelik 100’lerce farklı İnternet sitesi kuruldu ve APK dosyaları hazırlandı. Oyun çıktığı ilk günden bu güne kadar sizin zarar görmemeniz için bu tür araştırdığınız illegal içerikleri araştırıyor ve sizlere uyarılarda bulunuyoruPUBG Mobile Kurd Hacker APK aramalarında da karşınıza çıkan sözde hilenin daha önceki araştırmalarımızdan farklı bir sonucu yok.

PUBG Mobile Kurd Hacker (Hilesi)

Popüler sosyal medya hesaplarında hakkında videolar paylaşılmaya başlanan PUBG Mobile Kurd Hacker (Hilesi) için yapılan hack terimleri aramalarda yabancı kaynaklar çıkmaktadır. Yurt dışı kaynaklı bu yabancı siteler hileyle ilgili paylaştıkları APK dosyalarını sizler için inceledik. Böyle bir hilenin var olmadığı düşünüyorduk ve bu araştırmalarımızda bunun doğruluğunu da öğrenmiş olduk. Öncelikle sizlerle hiç bir şekilde hile paylaşmıyor ve önermiyoruz. Amacımız PUBG Mobile Kurd Hacker gibi hilelerden sizleri uzak tutarak güvenliğinizi sağlamak.

Loggie PUBG Mobile Hile (HACK)
PUBG Mobile Kurd Hacker (Hilesi)

Oyun içerisinde hile kullanmanın cezası çok büyük. Öncelikle sistem tarafından otomatik tespit edilerek cezalandırılırsınız. Kullandığınız hesap kalıcı olarak ban yiyeceği gibi aynı zamanda o telefonda bir daha oyuna giremeyeceğinizi de unutmayın. PUBG Mobile Kurd Hacker (Hilesi) dosyalarıyla ilgili yaptığımız araştırmaları okursanız tehlikenin daha da büyük olduğunu fark edeceksiniz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Kurd Hacker

PUBG Mobile Kurd Hacker isimli APK İndir bağlantıları şuanda oyuncuların en çok aradıkları arasında yer almaktadır. UC kazanmak veya Wall Hack olarak bilinen duvar arkasından rakipleri görmeyi sağlayan bir hile türünü barındırdığı iddia ediliyor. Bedava olarak sunulan bu hile aslında bir tuzaktır. APK dosyalarının içerisine yerleştirilen zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir. Kesinlikle hile adı altında hiç bir dosyayı telefonlarınıza indirmeyiniz. Şuanda APK yani Android işletim sistemli cihazlar için yapsak da PUBG Mobile Kurd Hacker (Hilesi) hakkında İOS cihazları da kapsayan dosyalar bulunuyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın