PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler Hangisi? (Görevi) 2021

 PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler Hangisi? (Görevi) 2021
Okunuyor PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler Hangisi? (Görevi) 2021

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler Hangisi? veya Görevi ile ilgili 2021 yılında güncel bilgileri paylaşıyoruz. Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bulacaksınız. PUBG Mobile oyuncuları için güncel içerikler üretmeye devam edeceğiz. Günümüzün en popüler mobil hayatta kalma oyununa gelen güncellemelerle oyuncuların sürekli aklında soru işaretleri bırakan konular oluyor. Bizde sizlerin bir konuyu düşünmeye başladığınız anda onları cevaplayacak nitelikte içerikler üretmeye özen gösteriyoruz. Son zamanlarda PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler hakkında çok soru sorulmaya başladı. Etkinlikler ve yeni görevlerle birlikte PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler Hangisi? şuanda oyuncuların kafalarındaki bir soru işareti. Bizde bu silahları sizlere tanıtıyor ve görevi nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz.

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler Hangisi?

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler Hangisi? sorusunun cevabını aşağıdaki listede öğrenmiş olacaksınız. Şuanda oyunda 4 farklı kurmalı tüfek çeşidi bulunmaktadır. Eğer oyunda Kurmalı Tüfekler Görevi bulunuyorsa bunu yapabilmek için aşağıdaki silahlardan bir tanesini kullanmanız gerekecek. PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler Hangisi?;

  • Kar98K
  • M24
  • AWM
  • Win94

Bu silahlarla ilgili genel bilgileri aşağıda açıkladık. Görevi yapmadan önce silah hakkındaki önemli bilgileri öğrenin ve oyun stratejinizi belirleyin. PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler hakkında sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

1. Kar98K

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler listemizin başında Kar98 silahı gelmektedir.

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler
PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler

Kullandığı Cephane: 7,62 mm

Kar98, oyunda yaygın olarak harita içerisinde en çok yer alan kurmalı tüfeklerin başında gelmektedir. Diğer silahlar kadar fazla bulamasanız da sınıfındaki silahlar arasında en çok karşılaşabileceğiniz bir silahtır. Düşmanınız 2 seviye bir kask takıyorsa ona kafadan tek atabilirsiniz.

2. M24

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler listemizin ikinci sırasında M24 silahı gelmektedir.

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler
PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler

Kullandığı Cephane: 7,62 mm

M24 silahını yerden bulma imkanınız var fakat sayısı oldukça sınırlı olabiliyor. Bu silahta da 2 seviye kask takan bir düşmanı tek vuruşta düşürebilirsiniz.

3. AWM

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler listemizin üçüncü sırasında AWM silahı gelmektedir.

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler
PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler

Kullandığı Cephane: 300 magnum

AWM oyunda yer alan en yüksek güce sahip kurmalı tüfek silahıdır. Bu silah yalnızca düşen drop kutularından çıkar. 3 Seviye kask takmış bir rakibi tek vuruşta düşürme şansınız çok yüksektir.

4. Win94

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler listemizin son sırasında Win94 silahı gelmektedir.

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler
PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler

Kullandığı Cephane: 45 ACP

Win94, diğer kurmalı tüfekler kadar uzun menzili olmasa da orta menzildeki rakipleri tek vuruşta düşürecek güce sahiptir. Aynı zamanda şarjöründe bulunan 8 mermisi ile en çok mermi alabilen sınıfındaki silahtır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın