PUBG Mobile Lite BC Hilesi (2020)

PUBG Mobile Lite BC Hilesi (2020)

PUBG Mobile Lite oyununda BC Hilesi adı altında 2020 yılında piyasada paylaşılan bulabildiğimiz tüm dosyaları inceleyip sizlere önemli tavsiyelerde bulunuyoruz. PUBG Mobile Lite BC Hilesi hakkında aklınıza takılan tüm soruları aşağıdan yorum olarak bizlere sorabilirsiniz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu hayatta kalma oyunlarının dünyada popüler olmasını sağlayan öncü bir yapım olduğunu herkes biliyor. PC Gibi platformlarda yakaladıkları üstün başarılar sonrasında her ne kadar oyunu mobil versiyona taşımak istemeseler’de mobil oyuncuların büyük ilgilerini anlayarak oraya’da uyarladılar. PUBG Mobile çıktığı günden kısa bir süre sonra milyonlarca oyuncuya ulaşın çok büyük rekorlara imzalar attı.

PUBG Mobile oynamak isteyen düşük donanımlı telefon kullanıcılarını düşünerek PUBG Mobile Lite versiyonunu çıkardılar. Kısa süre içerisinde Lite versiyonu’da milyonlarca oyuncuya ulaştı. Artık oyunu sorunsuz oynayabilmek için çok iyi telefonlara ihtiyaç duymuyoruz, düşük bütçeli bir cihazla PUBG Mobile Lite versiyonunu rahatlıkla oynayabiliyoruz. Fakat son dönemlerde bu tür oyunlarda hile kullanmak isteyen oyuncuların sayısında oldukça artış yaşandı.

PUBG Lite BC Hilesi indirmeye çalışanlar oyun içerisinde yapacakları bu para hilesi sayesinde özel eşyalara rahatlıkla satın alarak daha zevkli oynayacaklarını sanıyorlar. PUBG Mobile Lite BC Hilesi adı altında paylaşılan her dosyayı inceleyip oyuncuları uyarmak adına bir yazı hazırladık.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi

PUBG Mobile Lite BC Hilesi
PUBG Mobile Lite BC Hilesi

PUBG Mobile Lite BC Hilesi kullanmak isteyenler 2020 yılında İnternet sitelerinden indirdikleri dosyaların onlara ne gibi zararlar verebileceğinin henüz farkında değiller. Bu APK Dosyaları, programlar veya uygulamalar aracılığıyla piyasaya yayılan her Battle Coins Hilesi içerisinde zararlı yazılımlar olduğunu tespit ettik.

Bu zararlı yazılımlar yalnızca sizin oyundaki hesap bilgilerinizi çalmakla yetinmiyor, banka hesaplarınız, galeri ve diğer tüm kişisel bilgilerinizi ele geçirebilecek yazılımlar gömülmüş durumda. Bu tür bir işe kalkışmadan önce ne gibi zararları olabileceğini öğrenmeniz gerektiğini düşündüğümüz için bir tavsiye yazısı hazırlamak istedik.

PUBG Lite BC Hilesi yapmaya çalışanlar bu tür bir işlemin gerçekleşemeyeceğini bilmiyorlar. Oyunun içerisindeki para birimi transferinin farklı sunucularda güçlü bir koruma sistemine sahip oldukları için oyunun dosyalarına sızarak bu tarz bir açık bulamazlar. Yani PUBG Mobile Lite versiyonunda BC Hilesi paylaşarak çalıştığını söyleyenlere asla inanmayınız.

PUBG Mobile Lite 2020 BC Fiyatları

PUBG Mobile Lite 2020 BC Fiyatları
PUBG Mobile Lite 2020 BC Fiyatları

PUBG Mobile Lite BC Hilesi hakkındaki tüm gerçekleri yukarıda paylaştık, bu fikirden dönenler için 2020 yılına ait güncel fiyat tablosunu aşağıda paylaşıyoruz.

PUBG Mobile Lite BC Fiyatları (2020):

 • 96 BC: 6,36 TL
 • 320 BC: 19,20 TL
 • 976 BC: 58,56 TL
 • 2736 BC: 153,60 TL
 • 5216 BC: 316,80 TL
 • 10720 BC: 567,60 TL

PUBG Mobile Lite BC Nedir? (Kısaca)

PUBG Mobile Lite BC Nedir?
PUBG Mobile Lite BC Nedir?

PUBG Mobile Lite oyununda oyun içerisinde para karşılığında satın alabileceğiniz Battle Coins (BC) ile yine oyun içerisinde kullanabileceğiniz karakter, silah ve eşya kostümleri gibi çeşitli oyun için kişiselleştirme unsurlarını kullanmanızı sağlayacak para birimidir.

PUBG Mobile Lite içerisindeki Battle Coins gerçek para karşılığında satın alınabildiği için çoğu oyuncu BC Hilesi kullanarak bunu bedavaya hesaplarına yüklemeye çalışıyorlar, fakat dolandırıcıların kurbanı oluyorlar. Yukarıdaki uyarı yazımızı okumadıysanız okumanızı tavsiye ediyoruz.

36
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 17 Yorum
 1. mehmetsalihtur dedi ki:

  BC hilesi

 2. Demir dedi ki:

  Güzel hile

  1. Enes dedi ki:

   Süper

 3. Kaptan Mami 19 dedi ki:

  U çma hilesi canım uzun süre bitmesin

  1. Nihad dedi ki:

   Rusya serverinde oluyormu?

   1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

    evet hileleri rus serverinde’de kullanan oyuncular oldukça fazla

   2. Hesap satan dedi ki:

    Reis Faceden Ulas Bana Özgür Çiftçi Adim Faceden Direk Aliyorum 300 tl butce

 4. Ferit dedi ki:

  Cok iyi

 5. Osman dedi ki:

  Güzel ya çalışıyo

 6. Veysel dedi ki:

  64 level hesabım satılıktır

 7. Mohammed dedi ki:

  Guzel

 8. Oyunkasıyor dedi ki:

  Ogrenciyim bana yardim edin bc istiyorum

 9. 4ʝツSıρɑn dedi ki:

  Daha yei

 10. Fehmi dedi ki:

  Bilmemki benbe yeni denedim

 11. Ekmer dedi ki:

  Çok sağolun işme yaradı elime ulaştı

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Keyifli oyunlar

 12. Mehemmed dedi ki:

  Yüklü bilmrem