PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri Açıklandı

PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri Açıklandı

PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri Açıklandı, düşük bütçeli telefonlarda oyun çalışabilecek. Ucuz veya eski Android telefon kullanıcılarının PlayStore üzerinden indirip oynayabilmeleri için yapımcısı olan Tencent, PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri düzenlemesini oldukça düşük tuttu.

PUBG Mobile Lite, ülkemizi ve dünyayı saran mobil hayatta kalma oyunu sevenler için, PUBG Mobile gereksinimlerini düşürerek Lite sürümünü çıkardı.

PUBG Mobile Lite, telefonlarda istediği boş alan ile kaç gb yer kaplıyor? Hangi android sürümleri ve hangi telefon modelleri destekliyor? tüm bu soruların cevapları ile birlikte sistem gereksinimleri aşağıda açıklıyoruz.

PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri

PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri araştırması yapan oyun sevenlerin yüzünü gülecek. Oyunu telefonumuza kurduğumuz zaman ortalama 280 MB yer kaplıyor. Oyunu kusursuz ve sorunsuz çalıştırabilmek için arka planda çalışan ve telefonunuzda boşa yer kaplayan tüm gereksiz uygulamaları kaldırmanız performansınızı arttıracaktır.

PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri:

Android Sürümü:4.0.3 veya daha yüksek sürümleri
RAM:1 GB veya daha yüksek
Boyutu:280 MB (Güncellemeler ile yükselecektir.)
https://www.youtube.com/watch?v=Gr-LbziaHfk&feature=youtu.be
PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri Video Açıklaması

PUBG Mobile Lite Kaç GB?

PUBG Mobile Lite düşük sistem gereksinimleri ile android kullanıcılarını mutlu etti. Kaç GB? sorusunun cevabı; 1 GB RAM değeri ile piyasadaki çoğu telefonun çalıştırabileceği tarzdadır.

PUBG Mobile Lite sürümü olmasına rağmen, telefonunuzda bu oyun için 1 GB Boş alan yaratmanız!da fayda var.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.