PUBG Mobile Liyakat Yükseltme, Oyuna Giremiyorum (2021)

 PUBG Mobile Liyakat Yükseltme, Oyuna Giremiyorum (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Liyakat Yükseltme, Oyuna Giremiyorum (2021)

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme işlemini nasıl yapabileceğinizi anlatacağız, bu sayede Oyuna Giremiyorum hatasından kurtulun. 2021 yılına özel güncel içerik. PUBG Mobile oyununda Liyakat Puanınızın düşmesi sonucunda oyuna giremiyorum gibi problemlerle karşılaşmanız çok normal. Bunun için düşen liyakat puanlarınızı tekrar yükseltmeniz gerekiyor. Bizde sizler için 2021 yılındaki güncel PUBG Mobile Liyaket Puanı Yükseltmeyi sağlayacak ipuçlarını anlatacağız. Aynı zamanda liyakat puanlarınızı düşüren etkenlerden de bahsedeceğiz.

PUBG Mobile Liyakat Puanı Düştüğü İçin Oyuna Giremiyorum !

PUBG Mobile Liyakat Puanınız düşerse dereceli maçlara giremezsiniz. Bu durumda kalan oyuncular da “Oyuna Giremiyorum” gibi şikayetlerde bulunuyorlar. Fakat bu durum diğer oyuncuların oyun seyrini korumak ve işleyişi düzene sokmak için geliştirdiği bir özellik.

PUBG Mobile Liyakat Puanı Düştüğü İçin Oyuna Giremiyorum !
PUBG Mobile Liyakat Puanı Düştüğü İçin Oyuna Giremiyorum !

1- PUBG Mobile oyununda takımlı maça girdiğiniz zaman takım arkadaşlarınızı öldürürseniz liyakat puanınız düşer. Kesinlikle takım arkadaşlarınızı öldürmeyin.

2- Maç içerisinde rakip bir oyuncuyla bir birinizi vurmamak ve onunla birlikte hareket etmekte liyakat puanınızı düşürecektir.

3- İllegal yazılımlar kullanıp tespit edilmeniz halinde yine liyakat puanınız çok fazla düşer.

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme için yapabileceğiniz şeyleri aşağıda anlatıyoruz. Bunları uygulamanız halinde liyakat puanlarınızı kolayca yükselterek oyuna giremiyorum problemlerinden kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda 2021 güncellemesi sonrası değişen Liyakat Puanı için faktörler de güncellenmiştir.

1- Girdiğiniz maçlarda derecenizi yükseltin. Son 10 oyuncu arasında kalmaya çalışın. Ne kadar yüksek skor elde ederseniz o kadar yüksek liyakat puanı alırsınız.

2- Maçlarda saygı çerçevesinde iletişimler kurun. Kesinlikle küfür ve argodan kaçının. Aynı zamanda yukarıda anlattığımız 3 maddelik yapılmayacakları yapmayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın