PUBG Mobile Liyakat Yükseltme [2021] Nasıl Yükseltilir?

 PUBG Mobile Liyakat Yükseltme [2021] Nasıl Yükseltilir?
Okunuyor PUBG Mobile Liyakat Yükseltme [2021] Nasıl Yükseltilir?

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme dereceli oyuna veya maça giremiyorum şikayetleri sonrasında 1.6 güncellemesinde nasıl yükseltilir? sorusunu sordurtmaya başladı. Sizler liyakat puanını düşüren ve yükselten unsurları listeledik. Bu sayede oyun içerisindeki Liyakat puanınızı yükseltmeyi öğrenecek ve düşürmesini sağlayan etkenleri öğrenip onlardan uzak durabileceksiniz.

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme ile ilgili 2021 yılında nasıl yükseltilir? sorusuna güncel cevaplar veriyoruz. 1.6 güncellemesi ve sonrasındaki değişen sisteme dair tüm detaylara buradan ulaşabileceksiniz. Dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyunlarının başında gelen PUBG Mobile oyununda oyuncuların en merak ettikleri soruları cevaplamaya devam ediyoruz. Oyun içerisinde yer alan Liyakat Puanı sistemi ile oyuncular kendi ahlaki değerlerine sahip ve kendi oyun içi davranışlarına yakın oyuncularla eşleşmektedir. Liyakat yükseltme genellikle oyun içerisinde yanlış davranışlar sergileyen oyuncuların puanlarının düşmesiyle dereceli maçlara giremeyecek konuma kadar ilerleyebiliyor. Bu gibi durumlarda PUBG Mobile oyuncuları da tekrar Liyakat Puanlarını nasıl yükseltebileceklerini araştırıyorlar. “PUBG Mobile Liyakat Yükseltme” için hazırladığımız bu rehberimizde bu önemli puanın düşmesine sebep olacak etkenleri ve tekrar nasıl yükseltebileceğinize dair ipuçlarını paylaşıyoruz.

PUBG Mobile Liyakat Nedir?

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme hakkındaki detaylı içeriklere aşağıdan ulaşabileceksiniz. Oyuna gelecek olan tüm yeni güncellemelerle birlikte değişebilecek olan liyakat sistemini etkileyen puanların güncel bilgilerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bu konuda sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

PUBG Mobile Liyakat sistemi oyun içerisinde var olan fakat oyuncuların göremediği ahlaki ve davranışsal hareketlere verilen bir puanlama sistemidir. Bir PUBG Mobile oyuncusu oyun içerisinde yaptığı kötü davranışlarla kendisine ait Liyakat puanını düşürebilir. Aynı zamanda yine bir PUBG Mobile oyuncusu oyun içerisinde yaptığı doğru davranışlar sayesinde Liyakat puanını yükseltebilir. Dereceli maçlara girerken sizin liyakat puanınıza eş değer şekilde oyuncularla karşılaşacaksınızdır. Eğer sizin maç içerisindeki tutumunuz kötüyse, yanınıza gelecek oyuncunun da liyakat puanı sizinle aynı olacağı için onun da tutumları kötü olacaktır.

Aşağıda paylaştığımız önemli soruların cevapları bu yolda sizin önünüzü aydınlatacak. Hangi hareketlerin oyun içerisinde liyakat puanınızı düşürebileceğini öğreneceksiniz. Bu sayede bu hareketlerden kaçınarak puanınızın düşmesini engelleyebilirsiniz. Yine aynı zamanda paylaştığımız PUBG Mobile Liyakat Puanı Yükseltme adımlarını izleyerek düşen puanlarınızı tekrar eski haline getirmeniz de mümkündür.

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme adımları oldukça önemlidir. Aşağıdaki adımları uygularken doğru anladığınızdan emin olunuz. Aksi taktirde yapacağınız yanlış adımlar puanınızın düşürmesini sağlar ve maça giremiyorum gibi şikayetleriniz devam eder.

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme
PUBG Mobile Liyakat Yükseltme

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme için aşağıda verilen adımları uygulayabilirsiniz. 1.6 güncellemesi ve sonrasında gelecek olan 2021 yılına ait tüm güncellemeler de bu işlemler uygulanabilmektedir. Merak ettiğiniz veya anlamadığınız bir yer olursa yorumlarda sorabilirsiniz. Dereceli bir maça giremeyecek kadar liyakat puanınızda düşüşler yaşadıysanız aşağıdaki maddeler tekrar liyakat değerinizi yükseltmeyi sağlar. Girdiğiniz dereceli haricindeki normal ve mod maçları da dahil olmak üzere bunlara dikkat etmeniz gerekiyor.

  • Takım arkadaşlarınızı öldürmeyin veya yaralamayın.
  • Takım arkadaşlarınıza Bomba veya Molotof atmayın.
  • Takım arkadaşlarınızı Araba veya Motor ile ezmeyin.
  • Oyunda hile veya bug kullanmayın.

Tekli klasik mod ile puanınızı rahatlıkla yükseltebilirsiniz. Aşağıdaki listeyi dikkatli okuyarak kısa sürede puanınızı yükseltmenizi sağlayacaktır.

Aşağıdaki PUBG Liyakat Puan Yükseltme ipuçları yalnızca Tekli Klasik oyun modu için geçerlidir.

Sona kalan 10 kişiden birisi olun.3 Puan
Sona kalan 11 – 50 kişi arasında olun.2 Puan
Sona kalan 51 – 100 kişi arasında olun.1 Puan
Düzenli maçlara katılın.Puan değişebilir.
PUBG Mobile Liyakat Yükseltme

Girdiğiniz maçlarda derecenizi yükseltin. Son 10 oyuncu arasında kalmaya çalışın. Ne kadar yüksek skor elde ederseniz o kadar yüksek liyakat puanı alırsınız.

Günde en fazla 100 puan biriktirebilirsiniz, bu sayede bir günde en fazla %200 BP ulaşılabilir.

PUBG Mobile Liyakat Yükseltmek İçin Önce Neden Düştüğünü Öğrenin:

PUBG Mobile Liyakat Yükseltmek istiyorsanız önce o liyakat puanlarınızı nelerin düşürdüğünü de öğrenmeniz gerekmektedir. Aşağıda yazılan unsurları oyun içerisinde uygulamaktan kaçınınız. Bu sayede liyakat puanınızda düşüşler gözükmez ve yukarıdaki tekniklerle sürekli yükseltmeye devam edebilirsiniz.

PUBG Mobile Liyakat Puanı Düşürecek Etkenler
PUBG Mobile Liyakat Puanı Düşürecek Etkenler

1- PUBG Mobile oyununda takımlı maça girdiğiniz zaman takım arkadaşlarınızı öldürürseniz liyakat puanınız düşer. Kesinlikle takım arkadaşlarınızı öldürmeyin.

2- Maç içerisinde rakip bir oyuncuyla bir birinizi vurmamak ve onunla birlikte hareket etmekte liyakat puanınızı düşürecektir.

3- İllegal yazılımlar kullanıp tespit edilmeniz halinde yine liyakat puanınız çok fazla düşer.

4- Maçlarda saygı çerçevesinde iletişimler kurun. Kesinlikle küfür ve argodan kaçının. Aynı zamanda yukarıda anlattığımız 3 maddelik yapılmayacakları yapmayın. ,

Liyakat Puanınız 60 ile 90 puan aralığındaysa BP ve EXP kazancınız %30 oranında düşecektir.

Liyakat Puanınız 60’dan azsa BP ve EXP kazancınız %50 oranında düşecektir. Bu durumda sadece Solo maçlarda oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme [2021] Nasıl Yükseltilir?


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın