PUBG Mobile Lobide Ele Silah Alma İşlemi

 PUBG Mobile Lobide Ele Silah Alma İşlemi
Okunuyor PUBG Mobile Lobide Ele Silah Alma İşlemi

PUBG Mobile Lobide Silah Alma için neler yapmanız gerektiğini maddeler halinde anlattık. İşlemleri uyguladıktan sonra bekleme ekranındayken karakterinizin eline istediğiniz silahı verebileceksiniz. Bu yöntem çok bilinen ve kullanılan bir yöntem değildir. Fakat maça girmeden önce arkadaşlarımızla aynı odada dururken veya fotoğraf, video çekerken elinize istediğiniz silahı alarak çok daha güzel bir görüntü sergileyebilirsiniz.

PUBG Mobile Lobide Ele Silah Alma (2 Silah)

PUBG Mobile Lobide Ele Silah Alma artık yeni güncellemeyle birlikte herkesin yapabileceği bir şey. Aynı zamanda 2 silah birden alma hakkınızda olacak. Tüm bunları nasıl yapabileceğinizle ilgili bilgileri aşağıda maddeler halinde anlattık. Eğer yapamıyorsanız ve problemlerle karşılaşıyorsanız yorum olarak bize bildirebilirsiniz. Sizler için PUBG Lobide Ele Silah Alma içeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz. Konu hakkında detaylı bir video çekip kısa sürede paylaşmayı da düşünüyoruz.

PUBG Mobile Lobide Ele Silah Alma (2 Silah)
PUBG Mobile Lobide Ele Silah Alma (2 Silah)
  1. Sağ alt köşede bulunan İnventory (Envanter) yazısına tıklayın.
  2. Sol köşede bulunan Settings (Ayarlar) yazısına tıklayın.
  3. Karşınıza çıkan pencerede “Show Firearm in Main Menu” (Ateşli Silahı Ana Menüde Göster) seçeneğini aktif edin.
  4. Envanterinizde bulunan dilediğiniz silahı seçerek karakterinizin eline verebilir ve lobide gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda tava veya farklı bir silahı 2. silah olarak yine lobide gösterme imkanınız bulunmaktadır. Bunun için yapmanız gerekenler de aşağıda maddeler halinde anlatıldı.

  • Yukarıdaki adımları uygulayın.
  • Envanterden elinize silah seçin.
  • Tekrar envanterden elinize tava alın.

Bu sayede ilk seçtiğiniz silah karakterinizin sırtında ve ikinci olarak seçilen tavada karakterinizin elinde olacak. Aynı işlemi ters şekilde uygulayarak tavayı arkaya ve silahı ele de alabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın