PUBG Mobile Lunapark Nerede? (2020)

 PUBG Mobile Lunapark Nerede? (2020)
Okunuyor PUBG Mobile Lunapark Nerede? (2020)

PUBG Mobile Lunapark Nerede? sorusuyla 2020 yılında çeşitli görevleri ve oyun dışında yapılan bilgi yarışmalarında’da karşınıza çıkabilecek önemli bir soruyu cevaplıyoruz.

İlk olarak yıl dönümü etkinliği aracılığıyla gördüğümüz lunapark modu şuanda hala devam ediyor. Hem görev yapmak hemde buraya giderek eğlenmek isteyen oyuncular lunapark nerede? sorusunu sıklıkla soruyorlar. PUBG Mobile hala en büyük hayatta kalma oyunu derken yaptığı başarılı güncellemeler ve geliştirmeler ile bunu başardığını tüm oyuncular biliyor.

PUBG Mobile Lunapark ile ilgili bilmeniz gereken her bilgiyi aşağıda bulacaksınız, hem nerede? sorusunu cevaplıyoruz hemde burada neler yapabileceğinizi gösteriyoruz.

PUBG Mobile Lunapark

Yazı Başlıkları:

PUBG Mobile Lunapark Nerede?
PUBG Mobile Lunapark Nerede?

PUBG Mobile Lunapark ile oyuncular eğlenmeye devam edecek. Oyun içerisinde gizli olan lunaparka giderek bir çok farklı şekilde eğlenebilirsiniz.

PUBG Lunapark ile yapabileceğiniz bazı eğlenceler:

  • Atış Poligonu
  • Trambolin
  • Pasta ye
  • Mancınık
  • Klasik Oyunlar

PUBG Mobile Lunapark Nerede?

PUBG Mobile Lunapark Nerede? sorusunu lafı daha fazla uzatmadan kısaca cevaplamak istiyoruz. Burada yapabileceklerinizi yukarıda kısa bir şekilde anlatmaya çalıştık, yeterli bilgileri aldığınıza göre artık bunu nerede bulabileceğinizi öğrenme vakti geldi demektir.

PUBG Mobile Lunapark, Erangel Haritasında’dır.

Yukarıda lunapark oyunun yıl dönümü etkinliğinde oyunculara sunduğundan çok daha farklı bir halde bulacaksınız. Görevinizi başarıyla yapmak için haritada Fun Fair’i ziyaret edin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,384 okunma
okunma2507
0 yorum