PUBG Mobile m20 Royal Pass Ne Zaman Gelecek? (2023)

 PUBG Mobile m20 Royal Pass Ne Zaman Gelecek? (2023)
Okunuyor PUBG Mobile m20 Royal Pass Ne Zaman Gelecek? (2023)

Merhaba oyun sever okurlarımız. PUBG Mobile m20 Royal Pass Ne Zaman Gelecek? bilmeyenler için soruyu cevapladık. Ülkemizde 2023 yılında popüler hayatta kalma oyunu oynayanların sayısı hala gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Lakin bu kadar büyük kitlelere hitap eden bir oyun olsa da, hakkında İnternette yapılan araştırmaların çok olmamasından kaynaklı haber siteleri oyuncuların “PUBG Mobile m20 Royal Pass Ne Zaman Gelecek?” tarzındaki sorularına cevap verecekleri içerikler oluşturmuyorlar.

Uzun yıllardır her konuda sizlere bu ve benzeri oyunlarla ilgili içerik oluşturduğumuz için bu sorunuzu da cevaplamak adına hemen araştırmalara başladık ve bu içeriği oluşturduk. Ülkemizde oldukça büyük bir kitlesi bulunana ve hayatta kalma mobil oyunlar arasında liderliğini koruyan PUBG Mobile yeni bir sezona girmek üzere. Yeni sezonla birlikte oyun içerisindeki Royal Pass özelliği de güncellenecek ve yeni hediyeler gibi oyun içi bir çok değişikliği beraberinde getirecek. Böylesinde büyük bir değişim olacağı için de oyuncular bu sorunun cevabını araştırıyorlar.

PUBG Mobile m20 Royal Pass Ne Zaman Gelecek?

Bilindiği gibi ülkemizde milyonlarca oyuncusu bulunan mobil platformun en popüler hayatta kalma oyunu “PUBG Mobile” yakında yeni sezona girecek. Son güncellemeler sonrasında getirdiği yeni özelliklerle sezon da kendi içerisinde bölünmeye başlamıştı lakin M20 sezonunun gelmesiyle yine bam başka değişiklikleri görecek gibiyiz. Henüz bir güncellemeyle yeni sezona dair özellikler tam açıklanmasa bile oyuncuları heyecanlandırdığı “PUBG Mobile m20 Royal Pass Ne Zaman Gelecek?” sorularının çok fazla sorulmaya başlamasından belli oluyor. Bizde sizlere en doğru bilgileri vermek adına resmi kaynaklardan yapılan açıklamaları inceledik.

PUBG Mobile m20 Royal Pass Ne Zaman Gelecek? (2023)
PUBG Mobile m20 Royal Pass Ne Zaman Gelecek? (2023)

Henüz PUBG Mobile resmi olarak M20 Royal Pass ile ilgili bir tarih yayınlamadı. Fakat tarih yayınlamamış olsa bile daha önceki sezon geçişlerinden yola çıkarak sizlere tahmini bir tarih açıklamak istiyoruz. 18 Şubat 2023 tarihinde PUBG Mobile m20 Royal Pass geleceğini düşünüyoruz. Bu tarih hem oyunun daha önceki tarihlerinden hem de yurt dışında yapılan açıklamalardan yola çıkarak iddia edilmiştir. Henüz herhangi bir resmiyeti bulunmamaktadır.

PUBG Mobile M20 Royal Pass (Sızan) Ödüller

PUBG Mobile tarafından yapılacak resmi duyurularda eğer tarih açıklanırsa size buradan güncel şekilde duyuracağız. Aynı zamanda m20 Royal Pass ile ilgili diğer detayları da içeriğimize eklemeye devam edeceğiz.

 • RP 1: Tavşan Üniforma Seti ve Yaldızlı Ejderha Kemiği – Mosin-Nagant
 • RP 5: Tavşan Üniforma Örtüsü ve Görev Kartı
 • RP 10: Mousy Knockout Sırt Çantası ve 500 BP
 • RP 15: Neşeli An ifadesi, RP Avatarı (M20) ve Taş Figür Süsü
 • RP 20: Siber Dedektif Paraşütü ve Yaldızlı Kule Sersemletme Bombası
 • RP 23: Futbol Ateşi Örtüsü
 • RP 25: Futbol Ateşi Seti ve RP Rozeti (M20)
 • RP 30: Rash Shark Buggy ve bir ifade (animasyon henüz yayınlanmadı)
 • RP 35: Kozmik Harabe – UMP45
 • RP 40: Teleskopik Yumruk – DBS
 • RP 50: Özel setler

PUBG Mobile ve Bruce Lee iş birliği ile “Dövüş Sanatları Arenası Modu” adı altında yeni bir eğlenceli modda oyuna ekleneceği düşünülüyor. Şimdilik aktaracaklarımız bu kadar, herkese keyifli oyunlar dileriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın