PUBG Mobile M3E1 Görevi, Parçası ve Nedir?

 PUBG Mobile M3E1 Görevi, Parçası ve Nedir?
Okunuyor PUBG Mobile M3E1 Görevi, Parçası ve Nedir?

PUBG Mobile M3E1 hakkında bilgi almak isteyenler için Görevi, Parçası ve Nedir? gibi tüm detaylara değiniyoruz. Roket atar hakkında önemli bir rehber yazısı hazırladık. Oyun içerisinde işinize yarayacağını düşündüğümüz ve oyunların merak ettikleri soruları cevaplıyoruz. Eğer sormak istediğiniz sorularınız varsa haberimizin sonunda yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile, hayatta kalma oyununda bir birinden farklı bazı oyun modları bulunuyor. Bunların ana teması her ne kadar hayatta kalmaya dayansa’da işleyiş şekilleri farklı. M3E1 olarak bilinen roket atar silahını’da klasik oyunlarda göremeyeceksiniz. Helikopter ve bunları düşürmek için işinize yarayacak M3E1 silahını Ağır Silah Modu ile deneyimleyebilirsiniz.

PUBG Mobile Ağır Silah Modu

PUBG Mobile Ağır Silah Modu olarak bilinen oyunlarda oyuncular adından’da anlayacağınız üzere ağır silahlar ile savaşıyorlar. Bu oyunlarda Helikopter, roket atar ve bomba atar gibi önemli stratejik silahlar bulacaksınız.

M3E1 Nedir?

M3E1, genellikle oyuncuların helikopterleri düşürmek için kullandığı bir roket atar silahıdır. Silah hedef kitleme özelliği ile helikopterleri düşürmekte çok yetenekli.

PUBG Mobile M3E1
PUBG Mobile M3E1

Bu silahı yalnızca PUBG Mobile oyununda yer alan Ağır Silah Modu içerisinde kullanabilirsiniz.

M3E1-A Nerede ve Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile M3E1 olarak adlandırılan roket atar silahının tam adı M3E1-A olarak isimlendirilmiştir. Ağır Silah Modu olan maçlara giriş yaparak maç içerisinde Süper Silah Sandıklarında bu roket atar silahını bulup kullanabilirsiniz.

Kullanımı çok zor değildir. Bir helikopter gördüğünüz zaman ona kitlenip sonrasında roketi ateşleme işlemini yapmanız yetecektir.

PUBG Mobile M3E1 Parçası ve Öğesi

PUBG Mobile M3E1 Parçası ve Öğesi olarak adlandırılan parçalarını biriktirmek istiyorsanız görevleri eksiksiz yapmanız gerekecek. Bu görevler sayesinde parçaları biriktirebilirsiniz.

PUBG Mobile M3E1 Görevi

PUBG Mobile M3E1 Görevi için sizden istenilenleri eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor. Roket Atar Silahını kullanabilmeniz için Ağır Silah Modunda bir maça girmeniz gerekecek.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Hileleri 2020 

PUBG Mobile M3E1 hakkında sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın