PUBG Mobile: Marching (Timi) APK İndir (2020)

PUBG Mobile Marching (Timi) APK İndir ile 2020 yılında Android cihazlara yükleyin. Asya bölgesi için özel geliştirilen resmi versiyonu sizler için inceledik. İlk çıktığı zamanlar’da Army Attack olarak adlandırılan bu asya versiyonunun şimdiki adı PUBG Mobile Marching yani Timi olarak biliniyor. Google Play Store üzerinden 10 milyon kişi tarafından indirilen oyunu oynayan aktif oyuncu sayısı yeterli düzeyde. Çoğu çevrim içi mobil oyunun yeterli çevrim içi oyuncusu olmadığı için oynanması zevk vermiyor. Fakat PUBG Mobile Timi oyununda oyuncu sayısında bir sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız.

PUBG Mobile Marching APK, oyunun ana versiyonundan çok daha farklı. Oyun içerisinde ekipmanlar, kostümler ve araç gereçlerin çoğunun farklı olduğunu görülüyor. Her ne kadar bazı şeyler değişik olsa’da PUBG Mobile oyununun ilk ana versiyonuyla çok benzer özelliklere sahip.

Oyunda envanterinizi kontrol edebilir ve girdiğiniz bölgelerdeki eşyaların birer listesini görebilirsiniz. Oyuncuların işini kolaylaştıracak bir çok özellik bulunuyor. Oyunun arayüzü her ne kadar Çince olsa’da PUBG Mobile oynamış oyuncular hiç zorluk çekmezler. Çünkü mantık bire bir aynı diyebiliriz.

Reklam Alanı

PUBG Mobile Timi APK, oyununda en ilgi çeken ve oyuncuların merak ettiği özellik oyun başlarında eşya ile başlamak. Marching versiyonunda yalnızca çanta kostümleri yer almıyor. Aynı zamanda geliştirilerek yeni girdiğiniz oyunlar için bazı eşyalarla başlayabilmeniz’de sağlanıyor. Oyunu indir ile yüklemeden önce yaptığımız incelemeleri aşağıdan okuyabilirsiniz.

PUBG Mobile: Marching APK İndir

PUBG Mobile: Marching APK, İndir ile Android cihazlarınıza hemen yükleyip oynayama başlayabilirsiniz. Tabi’ki bu versiyonda oynayabilmeniz için ayrı bir üyelik gerekecek onu’da aşağıda sizlere anlatıyoruz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile: Marching APK İndir
PUBG Mobile: Marching APK İndir

Oyuna ait bir çok APK dosyası paylaşılmaktadır. Uygulama mağazası üzerinden erişim sağlayamadığınız için çeşitli sitelere güvenerek dosyaları yüklemeye çalışıyorsunuz. Fakat bu durum çok riskli. Yabancı kaynaklar tarafından paylaşılan PUBG Mobile: Marching APK İndir yazılarında paylaşılan dosyaları inceledik.

Reklam Alanı

Bu incelememizde dosya içerisinde bazı zararlı yazılımlar olduğu tespit edildi. APK dosyaları içerisine yerleştirilen zararlı yazılımlar oyuncuların kişisel bilgilerini ve banka hesap bilgilerini çalmak üzerine. Güvenmediğiniz dosyaları yükleyerek kendinizi riske atmayın. PUBG Mobile Timi resmi kaynaklar üzerinden nasıl yükleneceğini yukarıda verdiğimiz buton ile anlattık.

PUBG Mobile Timi Nedir?

PUBG Mobile Timi APK dosyasını İndir ile yüklemek yukarıdaki başlıkta mümkün. 2020 yılında oyunun farklı versiyonlarına olan ilgiler artmaya başladı.

PUBG Mobile Timi
PUBG Mobile Timi

Bizde sizler için PUBG Mobile: Marching versiyonunu inceledik. Tencent Games tarafından geliştirilen versiyonun oynama mantığı ve işleyişi ana oyuna benzemektedir. Oyundaki Çince yazılar yüzünde bazı zorluklar yaşayabilirsiniz.

PUBG Mobile: Marching (Timi) Üye Ol

PUBG Mobile Marching Timi oyununun APK İndir ile yüklemeye karar verdiyseniz üye olmanız’da gerekiyor. Oyun Asya bölgesine hizmet ettiği için üye olabilmeniz biraz farklı. Aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı indirin ve kayıt olun. Sonrasında PUBG Mobile Marching Timi APK oyununa giriş yapabilirsiniz.

PUBG Mobile Timi yani Marching oyununun en güncel ve son sürümüne ait APK dosyası yukarıda paylaşılmıştır. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

4
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.