e
sv

PUBG Mobile Merkez Çember Görevi (2022)

1103 Okunma — 22 Mayıs 2022 03:47
PUBG Mobile Merkez Çember Görevi (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Merkez Çember Görevi Nasıl Yapılır? merak edenler için başarım açmak ve ödülleri kazanmanızı sağlayacak ayrıntılar paylaşıldı. Yeni mod ve görev hakkındaki tüm detaylar sizlerle paylaşılıyor. Bu görevin kesinleşecek olan ayrıntılarını da yine sizlerle paylaşacağız. 2022 yılı boyunca Merkez Çember görevi ve modları hakkındaki tüm gelişmelerden de anında haberdar olabilmek için bu içeriği takip edebilirsiniz.

PUBG Mobile Merkez Çember Görevi olanların bu görevi nasıl yapabileceklerini anlatıyoruz. Yeni RP ve başarım görevi olarak 1.8 güncellemesiyle oyuna eklenen etkinlik içerisinde yer alan bir görevdir. Bilmeyen oyuncular için hem görselli hem de videolu bir şekilde PUBG Mobile Merkez Çember Görevi hakkındaki tüm detayları anlatacağız. Genellikle bu araştırmayı yapan oyuncular görevi nasıl yapabileceklerini bilmediklerinden dolayı araştırıyorlar. Bizde her detayıyla sizlere anlatmaya çalıştık.

PUBG Mobile Merkez Çember Görevi

PUBG Mobile Merkez Çember Görevi hakkında bir şey bilmiyorsanız yeni gelen 1.8 güncellemesinin resmi detaylarını incelemenizi öneriyoruz. Yeni gelen Erangel temasıyla Merkez Çember Görevi tüm haritayı sarmış durumda. Hayatta kalma savaşlarının yaşandığı bu önemli haritalardaki bitkilerin ve ormanların geleceği size bağlı. Artık yeni görevler ve etkinlikler de oyuncuyu başrole koyacak bir düzenle ilerliyor. Bu durumu oyun severler oldukça benimsemiş ve devam etmesini istiyor.

Öncelikle PUBG Mobile Merkez Çember Görevini yaparak RP kazanmak istiyorsanız aşağıdaki haritada gösterdiğimiz konumlara gitmeniz gerekmektedir. Konuma ulaştığınız zaman havadaki veya yerdeki Merkez Çember Görevi imha etmeniz görevi başarıyla bitirmenizi sağlayacaktır.

YouTube video
PUBG Mobile Jujutsu Kaisen Görevi

PUBG Mobile Merkez Çember Görevi Yerleri (Hangi Haritada?)

PUBG Mobile Merkez Çember Görevi ile ilgili en merak edilen yerleri ve hangi haritada? olduğu sorularını cevapladık. Sizleri yormak ve aklınızı karıştırmak istemediğimiz için en basit haliyle açıklamaya çalışıyoruz. Aklınıza takılan bir sorunuz olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Merkez Çember Görevi Erangel Haritasında yer almaktadır.

Erangel haritasında maça girdiğiniz zaman haritada “Matrix Hücresi Robotu” olarak görülen 3 farklı alana gidebilirsiniz. Aşağıdaki görselde işaretlenmiştir.

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot Yerleri (Hangi Haritada?)
PUBG Mobile Merkez Çember Görevi Yerleri (Hangi Haritada?)

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Merkez Çember Görevi (2022)