PUBG Mobile Metro Royale Giremiyorum

PUBG Mobile Metro Royale Giremiyorum

PUBG Mobile oyununa son eklenen mod ‘’Metro Royale’’ oldu ve bir çok kullanıcı yeni gelen oyun moduna giriş sağlayamadı. Yeni eklenen modu bir an önce oynamak isteyen Pubg severlerin arama motorlarında en çok arattığı konu Pubg Mobile Metro Royale Giremiyorum oldu. Yeni gelen güncelleme sonrası Metro Royale Giriş Sorunu yaşayanlar için sizlere kesin çözüm yolunu sunacağız.

Pubg Mobile Metro Royale Nedir?

Pubg Mobile Metro Royale Nedir?
Pubg Mobile Metro Royale Nedir?

Popülerliğini halen kaybetmeyen Pubg Mobile, oyuncu kitlesini elinde tutmak ve daha fazla kullanıcı sayısına ulaşmak için düzenli olarak yeni modları karşımıza çıkartıyor. Bunlardan biride ‘’Metro Royale’’ Modu oldu. Peki Pubg Mobile Metro Royale Nedir? Nasıl bir oyun modu’dur? biraz tanıyalım.

Yeni gelen sürüm ile birlikte oyuncular ‘’Metro Royale’’ isimli bir modla karşılaştılar. Metro temalı bu mod bir çok içerikle birlikte karşımıza çıktı. Erangel haritasın’dan esinlenerek düzenlenen mod’da yeni haritalar ve ekipmanları keşfetme ve deneme fırsatını bizlere sunuyor. Konusu ise Dmitry Glukhovsky’nin yüksek rekabet gören romanından esinlenilmiş ve Metro Exodus iş birliği ile uyarlanmıştır.

PUBGMobile Metro Royale Nasıl Girilir?

Güncellemeleri yaptınız fakat Pubg Mobile Metro Royale Nasıl Girilir henüz bilmeyen yada dikkatini çekmeyenler için ise lobi üzerinde karakterinizin hemen sol tarafına denk gelecek şekilde ‘’Metro Royale’’ ibaresi yer almaktadır. Soldaki mod görseline tıklayarak ve oyun öncesi ekipmanlarınızı düzenleyerek başlangıç haritasını seçip oyunu deneyebilirsiniz. Ayrıca oyunun akıllı yönlendirme sistemi size yeni eklenen Pubg Mobile Metro Royale modu’nu sizlere tanıtıyor ve giriş yapmanız için sizleri yönlendiriyor.

PUBGMobile Metro Royale Nasıl Girilir?
PUBGMobile Metro Royale Nasıl Girilir?

Bu adımları takip ederekte oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyunu açtınız ve karşınıza hiçbir şekilde giriş animasyonu veya lobi ekranında giriş görseli çıkmıyorsa geçici veya kalıcı olarak
Pubg Mobile Metro Royale Giremiyorum Sorunu Nasıl Çözülür?

Pubg Mobile’nin merak uyandıran yeni moduna giriş yapabilmek için öncelikle güncellemeleri tam ve eksiksiz tamamlamanız gerekmektedir. Ayrıca yeni oyun moduna giriş yapabilmeniz için Emulator oyuncusu olmamanız gerekmektedir. Şu an için sadece Telefon üzerinden giriş sağlanabilmektedir. Eğer Emulator üzerinden oynuyorsanız biraz daha beklemeniz gerekebilir.

Konumuzun devamında, Pubg Mobile Metro Royale henüz beta aşamasında ve bazı aksaklıklar ile karşılaşmanıza hatta oyuna giriş yapamama gibi sorunlarla sizleri zor durumda bırakabilir. Emulator üzerinden oynamıyorsanız ve halen giriş yapamıyor iseniz, Güncellemelerin tam yapıldığından emin olunuz. Bazı durumlarda ise Telefonunuzun özellikleri yetersiz kalabilir ve mod henüz yeni ve beta aşamasında olduğu için giriş sağlayamıyor olabilirsiniz.

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.