PUBG Mobile Metro Royale Ne Zaman Gelecek?

 PUBG Mobile Metro Royale Ne Zaman Gelecek?
Okunuyor PUBG Mobile Metro Royale Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile Metro Royale temalı oyun modunu oynamak isteyenlerin en çok sorduğu “ne zaman gelecek?” sorusunu cevaplıyoruz. Bu sorunun cevabını oyundan her kaldırıldığında sorduğunuz için sürekli güncellemeye devam edeceğiz. Bu sayede güncel içeriğimizden her zaman yararlanabileceksiniz. Oyuna gelecek olan yeni güncellemelerle birlikte eğer severek oynadığınız PUBG Metro Royale artık yoksa ve tekrar ne zaman geleceğini merak ediyorsanız aşağıda tarihlerle geleceği zamanı sizlere duyuruyoruz. Genellikle PUBG Mobile oyununa yeni bir oyun modu geldiğinde veya mevcut modlara büyük güncellemeler yapıldığında Metro Royale gibi seven ve kitlesi olan çeşitli oyun modları kısa süreliğine devre dışı bırakılır. Tabi ki bu tür modları devre dışı bıraktıkları zaman siz yeni modları ve güncellemeleri deneyin diye bunları devre dışı bırakıyoruz demezler. Metro royale tekrar gelecek evet hakkında bazı güncellemelerde yapılacaktır fakat şuanda devre dışı kalmasının ve girilememesinin sebebi oyuncuları diğer yeni oyun modlarına yöneltmek. Bu konudaki detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. PUBG Mobile Metro Royale Ne Zaman Gelecek? gibi farklı sorularınız varsa onları da aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Dediğimiz gibi mod tekrar gelse dahi yine daha sonrasında kısa süreliğine kaldırılacaktır, o zaman da yine tekrar ne zaman geleceğini buradan öğrenebileceksiniz. Yani bu içerik sadece bugün değil yarınlar için de geçerlidir.

PUBG Mobile Metro Royale Ne Zaman Gelecek? (Kalktı mı?)

PUBG Mobile Metro Royale modu neden kapandı? ve ne zaman açılacak? soruları güncellemenin ardından merak edilmeye başlandı. 1.7 güncellemesiyle birlikte kaybolan bu modun bir daha gelip gelmeyeceği dahi oyuncular arasında merak ediliyor. Klasik hayatta kalma mücadelelerinden sıkılanlar ve farklı oyun modları ile oyunu daha keyifli hale getirmek isteyen oyuncular Metro Royale veya güç zırhı gibi modlara ilgi gösteriyorlardı. Fakat güncellemenin ardından bunların kapatılması oyuncuların meraklı sorularını geride bıraktı.

PUBG Mobile Metro Royale Ne Zaman Gelecek? (Kalktı mı?)
PUBG Mobile Metro Royale Ne Zaman Gelecek? (Kalktı mı?)

PUBG Mobile 1.7 güncellemesi sonrasında Metro Royale modunun kapatılmasının sebebi iyileştirilmeler yapılacağı için diye bir açıklama yapıldı. Aslında bunun sebebi Titan Savaşları adı altında yeni bir etkinlik düzenleneceği için her oyuncunun bu etkinliklere katılmasını sağlamak. Tabi ki kapatılan Metro Royale moduna da yenilikle gelecektir fakat şuanda kapalı kalmasının esas sebebi insanları etkinliklere yöneltmeye çalışmak olduğunu biliyoruz. PUBG Mobile Metro Royale Modu Ne Zaman Gelecek? ve Açılacak? tarzındaki sorular bu oyun modunu tekrar gelene kadar sık sorulacak sorular arasında yer alıyor. Şuanda ne zaman geleceği resmi olarak duyurulmadı, fakat resmi sitede yapılan açıklamada ileri tarihlerde tekrar geleceği söyleniyor. İleri tarih dedikleri için yakında tekrar gelmesi beklenmemektedir.

PUBG Mobile Metro Royale ne zaman geleceği ile ilgili resmi bir açıklama yapılmamıştır. Fakat şuanda devam eden modların bitmesi ile (Ay Sonu) tekrar oyuna geleceği düşünülüyor. Eğer PUBG Mobile şuanda devre dışı bırakılan Metro Royale ile ilgili resmi bir açıklama yaparsa buradan duyuracağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın