PUBG Mobile MG3 Hangi Haritada?

 PUBG Mobile MG3 Hangi Haritada?
Okunuyor PUBG Mobile MG3 Hangi Haritada?

PUBG Mobile MG3 Hangi Haritada? sorusu yeni güncellemeler ile oyuna eklenen mg3 isimli silahla ilgili gelen görevlerden dolayı merak edilmeye başlandı. Silahı nerede ve hangi haritada bulacağınızı buradan öğrenin. Hafif makineli tüfek sınıfında yer alan MG3 oyuna gelen 1.5 güncellemesiyle eklenmiştir. Sınırlı haritalarda kullanıma sunulan bu silahı tam olarak hangi haritada bulabileceğinizi öğrendikten sonra görevleri daha kolay yapabilirsiniz. Aynı zamanda profesyonel oyuncuların yeni eklenen silahları çok fazla oynadığını gördüyseniz ve sizde bu silahı bulup maç sonuna kadar mücadele etmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarında nedenini ve silahı en hızlı şekilde nasıl bulabileceğinizle ilgili taktikleri de açıkladık. Silahın teknik bilgilerini de yine aşağıdan bulabileceğiniz gibi bununla ilgili sorulan soruların güncel cevaplarına da yer ayırdık.

PUBG Mobile MG3 Nedir?

PUBG Mobile MG3
PUBG Mobile MG3

PUBG Mobile oyununa eklenen MG3 isimli yeni hafif makineli tüfek sınıfındaki diğer silahlara göre şuanda daha avantajlı. Oyuna yeni eklenen silahların diğerlerinden daha güçlü olması oyuncuların bu silaha ilgi göstermesini istemelerinden kaynaklanıyor. Stratejik olarak büyük öneme sahip olan MG3 7.62 mm mermiler kullanmaktadır. Bir dakika içerisinde 600 – 900 arası mermi atması düşmanlara taciz atışı açarken veya yaylım ateşine tutarken oldukça önemlidir. MG3 tek bir silah olmasına rağmen dakikada attığı yüksek mermi sayısı onu tek başına dahi yaylım atışı yapabilecek konuma getiriyor. siberstar.com olarak PUBG Mobile oyununa yeni eklenen mg3 silahı hakkındaki sorularınızı cevaplamaya devam edeceğiz.

Yaylım ateşi nedir?

Birden çok otomatik silahın aynı anda, art arda, sürekli bir biçimde ateş etmesi.

PUBG Mobile MG3 Hangi Haritada?

PUBG Mobile MG3 silahını hangi haritada bulunabildiğinin soruları çok fazla artmaya başladı. Yeni eklenen bir silah olmasından dolayı oyun, oyuncuların bu silahı fark etmesi adına görevlere de silahın kullanımını ekliyor. Hem görevi yapmak isteyenler hem de profesyonel oyuncularda görenler bu yeni hafif makineli tüfek olan MG3 silahını kullanmak istiyorlar. Haritaların stratejik durumlarına göre her silah her haritada yer almamaktadır. Bundan dolayı PUBG Mobile MG3 Hangi Haritada? sorusu da fazla soruluyor.

PUBG Mobile MG3 Hangi Haritada?
PUBG Mobile MG3 Hangi Haritada?

PUBG Mobile oyununa yeni eklenen MG3 silahı Erangel 2.0, Miramar, Sanhok, Livik ve Karakin dahil olmak üzere tüm haritalarda yer almaktadır. Silahı Airdrop yani paraşütle bırakılan depoların içerisinde bulabilirsiniz.

Gerçekte MG3 Nedir?

MG3 hava soğutmalı, mayon serit beslemeli 7.62 x 51mm çapında mermi kullanan Alman yapımı genel amaçlı makineli tüfektir. II. Dünya Savaşı’nda kullanılan MG 42’nin geliştirilmesiyle yapılmıştır. 1950’lilerin sonlarında Alman Ordusu hizmetine kabul edilmiştir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,196 okunma
okunma2569
0 yorum