PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al – 2022

 PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al – 2022
Okunuyor PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al – 2022

PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al oyununda kullanabileceğiniz BC Hilesi sayesinde 2022 yılı boyunca oyun içi dilediğiniz öğeyi bedava alabileceksiniz. Bunun nasıl olduğunu merak eden oyuncular için konuyla ilgili tüm detayları güncel haliyle sizlerle paylaşıyoruz. Aynı zamanda BC Hilesi hakkında oyuncuların kafasını karıştıran sorulara da yanıt veriyoruz.

PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al için 2022 yılında bedava hediyeler kazanmanızı sağlayacağız. Oyunda özel para birimiyle dilediğiniz eşyanın sahibi olabilirsiniz. Oyuncular bu tür illegal şeylerle ilgili çok fazla aramalar yapıyorlar. Bizde sizlere daha önce bu tür illegal hilelerin nasıl zararlı olabileceğini anlatmıştık. Yabancı kaynakların bu konudaki çalışmalarının devam ettiğini gördüğümüz için içeriği güncellemek istedik. 2022 yılında PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al “Bedava” ile ilgili her detayı aşağıda göreceksiniz. Ayrıca sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Yıl sonuna kadar içerik güncellenmeye devam edilecektir.

PUBG Mobile oyununda PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al adı altında 2022 yılında piyasada paylaşılan bulabildiğimiz tüm dosyaları inceleyip sizlere önemli tavsiyelerde bulunuyoruz. PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al hakkında aklınıza takılan tüm soruları aşağıdan yorum olarak bizlere sorabilirsiniz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu hayatta kalma oyunlarının dünyada popüler olmasını sağlayan öncü bir yapım olduğunu herkes biliyor. PC Gibi platformlarda yakaladıkları üstün başarılar sonrasında her ne kadar oyunu mobil versiyona taşımak istemeseler’de mobil oyuncuların büyük ilgilerini anlayarak oraya’da uyarladılar. PUBG Mobile çıktığı günden kısa bir süre sonra milyonlarca oyuncuya ulaşın çok büyük rekorlara imzalar attı.

PUBG Mobile oynamak isteyen düşük donanımlı telefon kullanıcılarını düşünerek PUBG Mobile Lite versiyonunu çıkardılar. Kısa süre içerisinde Lite versiyonu’da milyonlarca oyuncuya ulaştı. Artık oyunu sorunsuz oynayabilmek için çok iyi telefonlara ihtiyaç duymuyoruz, düşük bütçeli bir cihazla PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al versiyonunu rahatlıkla oynayabiliyoruz. Fakat son dönemlerde bu tür oyunlarda hile kullanmak isteyen oyuncuların sayısında oldukça artış yaşandı.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi
PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al

PUBG Lite BC Hilesi indirmeye çalışanlar oyun içerisinde yapacakları bu para hilesi sayesinde özel eşyalara rahatlıkla satın alarak daha zevkli oynayacaklarını sanıyorlar. PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al adı altında paylaşılan her dosyayı inceleyip oyuncuları uyarmak adına bir yazı hazırladık.

PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al

PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al kullanmak isteyenler 2022 yılında İnternet sitelerinden indirdikleri dosyaların onlara ne gibi zararlar verebileceğinin henüz farkında değiller. Bu APK Dosyaları, programlar veya uygulamalar aracılığıyla piyasaya yayılan her PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al içerisinde zararlı yazılımlar olduğunu tespit ettik.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi
PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al

Bu zararlı yazılımlar yalnızca sizin oyundaki hesap bilgilerinizi çalmakla yetinmiyor, banka hesaplarınız, galeri ve diğer tüm kişisel bilgilerinizi ele geçirebilecek yazılımlar gömülmüş durumda. Bu tür bir işe kalkışmadan önce ne gibi zararları olabileceğini öğrenmeniz gerektiğini düşündüğümüz için bir tavsiye yazısı hazırlamak istedik.

PUBG Lite BC Hilesi yapmaya çalışanlar bu tür bir işlemin gerçekleşemeyeceğini bilmiyorlar. Oyunun içerisindeki para birimi transferinin farklı sunucularda güçlü bir koruma sistemine sahip oldukları için oyunun dosyalarına sızarak bu tarz bir açık bulamazlar. Yani PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al versiyonunda BC Hilesi paylaşarak çalıştığını söyleyenlere asla inanmayınız.

PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al

PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al yapmak istediğiniz zaman 2022 yılında ziyaret ettiğiniz sitelerin gerçek amaçlarını yukarıda sizlere anlattık. Yabancı kaynaklar tarafından oluşturulan sahte sitelerin sizlere ne gibi zararlar verebileceğini de açıklamaya çalıştık. PUBG Mobile Lite dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan büyük bir yapımdır. Oyun içerisindeki BC isimli özel para birimi farklı sunucularda muhafaza edilir. Yani oyunun dosyalarını kurcalayarak herhangi bir şekilde BC Hilesi olan APK dosyaları yapmak mümkün değildir. Bu yüzden siteler veya dosyalardan herhangi bir şekilde hile yapma ümidinizi kesebilirsiniz. Bizim sizlere anlattığımız PUBG Mobile BC Hilesi adı altındaki çekiliş ve etkinliklerden fazla ödül alma tekniği işe yaramaktadır. Detaylar hem yukarıda hem de aşağıda yer alıyor.

PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Fiyatları “2022”

PUBG Mobile Lite 2020 BC Fiyatları
PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al

PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al hakkındaki tüm gerçekleri yukarıda paylaştık, bu fikirden dönenler için 2022 yılına ait güncel fiyat tablosunu aşağıda paylaşıyoruz.

PUBG Mobile Lite BC Fiyatları (2022):

  • 96 BC: 6,36 TL
  • 320 BC: 19,20 TL
  • 976 BC: 58,56 TL
  • 2736 BC: 153,60 TL
  • 5216 BC: 316,80 TL
  • 10720 BC: 567,60 TL

PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al oyununda oyun içerisinde para karşılığında satın alabileceğiniz Battle Coins (BC) ile yine oyun içerisinde kullanabileceğiniz karakter, silah ve eşya kostümleri gibi çeşitli oyun için kişiselleştirme unsurlarını kullanmanızı sağlayacak para birimidir.

PUBG Mobile: Midasbuy RP (Royale Pass) Al içerisindeki BC gerçek para karşılığında satın alınabildiği için çoğu oyuncu UC kullanarak bunu bedavaya hesaplarına yüklemeye çalışıyorlar, fakat dolandırıcıların kurbanı oluyorlar. Yukarıdaki uyarı yazımızı okumadıysanız okumanızı tavsiye ediyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın