e
sv

PUBG Mobile Misafir Hesaptan Nasıl Çıkılır?

1391 Okunma — 18 Kasım 2020 21:07
PUBG Mobile Misafir Hesaptan Nasıl Çıkılır?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Misafir Hesaptan Çıkma için yapmanız gereken adımları sizlere anlatıyoruz. Misafir hesaptan çıkıp kendi hesabınıza bu sayede giriş yapabileceksiniz. Son zamanlarda gelen güncellemeler sonrasında PUBG Mobile oyuncuları Misafir Hesaptan Çıkma konusunda zorluklar yaşamaya başladılar. Kendi hesapları olan oyuncular dahi misafir hesaplar yüzünden bu zamana kadar kullandıkları hesaplarına geçiş yapamıyorlar. Bu sorununuzu ortadan kaldıracağız.

PUBG Mobile Misafir Hesaptan Çıkma İşlemi

PUBG Mobile Misafir Hesaptan Çıkma, tekrar kendi hesabınıza giriş yapabilmenizi sağlayacaktır. Aksi halde misafir hesaplar üzerinden dereceli maçlar atamaz, kostüm gibi özel eşyalara sahip olamaz ve ödüller kazanamazsınız. Fakat PUBG Mobile Misafir Hesaptan Çıkma adımlarını uygulayarak tekrar kendi hesabınıza giriş sağladıktan sonra oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

PUBG Mobile Misafir Hesaptan Çıkma
PUBG Mobile Misafir Hesaptan Çıkma

Daha önce bu konu üzerine PUBG Mobile Misafir Girişi Silme Nasıl Yapılır? diye bir içerik oluşturmuştuk. Yine aynı sorunun bir farklı versiyonu aslında.

PUBG Mobile Misafir Hesaptan Çıkma

PUBG Mobile Misafir Hesaptan Çıkmak için adımları eksiksiz uygulamanız gerekecek. Aksi halde misafir hesabında durmaya devam edeceksiniz. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

 • Oyunda hesap profiline geliniz,
 • Oradan oturum açabilmeniz için istenilenleri uygulayın,
 • Eski hesabınıza ait oturumu bu sayede açabilirsiniz.

Konuyla ilgili daha detaylı bir video hazırlanıyor. Videoda PUBG Mobile Misafir Hesaptan Çıkma olayının nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatmış olacağız.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Misafir Hesaptan Nasıl Çıkılır?