PUBG Mobile Nasıl İndirilir, PC ve Bilgisayara (2019)

PUBG Mobile Nasıl İndirilir, PC ve Bilgisayara (2019)

PUBG Mobile Nasıl İndirilir anlatıyoruz, PC ve Bilgisayara oyunu yükleyebilmek için yapmanız gerekenler 2019 güncel yazımızda. PUBG Mobile Nasıl İndirilir tüm dünyanın bağımlılık derecesinde oynadığı ve ülkemizdeki mobil oyun sevenlerin olmazsa olmazı olan bu oyunu bilgisayara (pc) nasıl indirip kuracağınızı detaylıca açıklıyoruz.

Oyunu bir kaç kere oynadıktan sonra öyle bir kendisine bağlıyor’ki her bulduğunuz boşlukta bu oyunu oynayabilmek için ellerimiz telefonu arıyor. PUBG Mobile bağımlılığı ve bu bağımlılıktan kurtulmak için sosyal hizmetlerin başlattığı bazı projeler bile bulunuyor. İnsanlar iş yerinde, yemek aralarında, yolda, okulda, sokakta, arkadaş ortamlarında yani her yerde bu oyunu oynamak ve çevresine’de oynamaları için ısrar ediyor.

Mobil cihazlarda bu kadar zahmete girmek yerine, PUBG Mobile Nasıl İndirilir yazımızı okumaya devam ederek (PC) Bilgisayara nasıl kura bileceğinizi anlatacağız.

Bu sürüm normalde mobil cihazlar hariç hiç bir farklı platform ve cihazda oynamaya izin vermemektedir.

PUBG Mobile Nasıl İndirilir

PUBG Mobile Nasıl İndirilir, PC yani Bilgisayara oyunu kurabilmek için yapmanız gerekenleri tüm detaylarıyla anlatmaya başlıyoruz. Oyun daha öncede söylediğimiz gibi bilgisayara uyumlu değil ve oyun yönetimi adında anlayacağınız üzere bu tür farklı cihazlarda oyunun oynanmasını desteklemiyor. PUBG Mobile nasıl indirilir bu oyunu bilgisayara kurmanız için gereken program ve eklentileri aşağıda açıkladık.

Bu oyun yalnızca sıradan hayatta kalma oyunu değil, temeli FPS oyunlara dayanmaktadır. Bu oyunda hayatta kalmak için görüş açınız ve reflekslerinizin önemi en az stratejiniz kadar yüksek. PUBG Mobile Bilgisayara indirerek diğer oyunculardan çok daha iyi değerlerde ve kabiliyette oyunu oynama imkanı yakalayabilirsiniz.

PUBG Mobile Nasıl İndirilir, Bilgisayar (PC) diye araştırırken peki bu yasak’mı diye düşünmüşsünüzdür. Aşağıda size önerdiğimiz yollardan indirip oynarsanız eğer oyun yönetimi sizin bilgisayardan oynadığınızı tespit edemeyecektir.

PUBG Mobile Bilgisayara (PC) İndir

PUBG Mobile nasıl indirilir yazımızda konumuz nihayet (PC) Bilgisayara indir kısmına geldi. Oyunu bilgisayarınızda oynayabilmeniz için geliştirilen programların nasıl indirip kuracağınızı anlatıyoruz.

1 – Tencent Gaming Buddy Emulator

Türkiye’de en popüler emulator programlarının başında gelen Gaming Buddy sayesinde PUBG Mobile oyununu (PC) Bilgisayara kurmanızı sağlar. Tencent Games’in geliştirdiği ve programı yalnızca bu oyuna adadığı gerçeği oyundaki en üst düzey deneyimle oynayabileceğinizi göstermektedir.

PUBG Mobile Nasıl İndirilir: (PC) Bilgisayara
PUBG Mobile Nasıl İndirilir: (PC) Bilgisayara

Yukarıdaki “İndir” butonundan emulatoru bilgisayarınıza indirip kurun. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra masa üstünde çıkan programın ikonuna çift tıklayarak programı açın.

Bilgisayarınıza kurulurken işlem biraz uzun sürebilir, sebebi ise PUBG Mobile oyununu bilgisayarınızda oynayabilmeniz için gerekli olan her şeyi indirip kurmasından kaynaklı. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yaparak oynayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

İşlemci:Minimum 1.8 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Intel ya da AMD işlemci
Ekran Karı:Minimum NVIDIA GeForce 8600/9600GT ya da ATI/AMD Radeon HD2600/3600
Bellek:Minimum 3 GB RAM
İşletim Sistemi:Windows 10, 8.1, 8 ve 7
DirectXVersiyon 9.0c
Depolama:1 GB boş alan. Yükleyeceğiniz oyunlara göre bu miktar artabilir

2 – Nox Player Emulator

PUBG Mobile nasıl indirilir, konumuz bam başka ve profesyonel bir emulator programıyla devam ediyor. Bu program oyunu bilgisayarınızda sorunsuz oynamanızı sağlayacak nadir programlar arasında yer almaktadır. PUBG Mobile bilgisayara indirmek isteyenler için tavsiye edebileceğim bir programdır.

Emulator’un optimize işlemi çok başarılı olduğu için oyunu oynarken hiç bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Oyun güncellemelerin’den sonra bağlantı kopuklukları yaşamadan aynı düzende ve kalitede oyun deneyiminiz devam edecek. Nox Player Emulator programını bilgisayarınıza kurarken biraz zorlanabilirsiniz. Aşağıda size anlattıklarımızı harfiyen uygulayarak en kısa sürede oyunu oynayama başlayabileceksiniz.

PUBG Mobile Nasıl İndirilir: (PC) Bilgisayara
PUBG Mobile Nasıl İndirilir: (PC) Bilgisayara

Yukarıdaki linke tıklayarak Emulatoru bilgisayarınıza indirin. İndirme işlemi bittikten sonra çalıştırın ve program üzerinden aktif kullandığınız Google Play hesabınıza giriş yapın.

Daha sonra PUBG Mobile oyununu indirebilirsiniz. Program telefon işlevi görmektedir ve indirip, kurma adımları aynı telefonda olduğu gibi ilerler. Fakat oyunu oynarken klavye ve mouse ile kontrol edebileceksiniz.

Sistem Gereksinimleri

İşlemci:Minimum çift çekirdekli Intel ya da AMD işlemci, önerilen Intel VT-x ve AMD-V sanallaştırma teknolojisine sahip 2.0 GHz işlemci
Ekran Karı:Minimum Open GL 2.0 destekli ekran kartı
Bellek:Minimum 1.5 GB RAM, önerilen 4 GB RAM
İşletim Sistemi:Windows 10, 8.1, 8 ve 7
DirectXVersiyon 9.0c
Depolama:1.5 GB boş alan. Yükleyeceğiniz oyunlara göre bu miktar artabilir

PUBG Mobile nasıl indirilir, bilgisayara kurma rehberimiz devam ediyor.

3 – BlueStacks Emulator

Ülkemizde ve dünyada en popüler emulator programlarının başında gelmektedir. PUBG Mobile bilgisayara indirmek ve oynamak için bu programı tercih edebilirsiniz. Fakat her türlü mobil oyunu buradan oynamanıza imkan sağlamaktadır. Bir önceki emulator programı gibi buda sorunsuz ve hatasız oyun deneyimleri sunar.

PUBG Mobile Nasıl İndirilir: (PC) Bilgisayara
PUBG Mobile Nasıl İndirilir: (PC) Bilgisayara

Yukarıdaki linke tıklayarak programı bilgisayarınıza indirin ve sonrasında kurun. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra programı çalıştırıp, Google Play hesabınıza giriş yapın. PUBG Mobile oyununu indirin ve kurun. Tüm işlemler mobil cihazlarda olduğu gibi ilerlemektedir. Fakat oyuna gireceğiniz zaman mouse ve klavyeniz ile karakterinizi kontrol edebileceksiniz.

Sistem Gereksinimleri

İşlemci:Minimum çift çekirdekli Intel ya da AMD işlemci, önerilen Intel Core i5 680 ve üzeri
Ekran Karı:Minimum Open GL 2.0 destekli ekran kartı, Önerilen Intel HD 5200 ve üzeri
Bellek:Minimum 2 GB RAM, önerilen 4 GB RAM
İşletim Sistemi:Windows 10, 8.1, 8 ve 7
DirectXVersiyon 9.0c
Depolama:4 GB boş alan. Önerilen 6 GB. (Yükleyeceğiniz oyunlara göre bu miktar artabilir.)

PUBG Mobile nasıl indirilir yukarıdaki yazılarımızda bunu sizlere detaylıca anlatmaya çalıştık.

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.