PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer? (2023)

 PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer? (2023)
Okunuyor PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer? (2023)

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer? (2023) içeriğimiz ile her gün binlerce kullanıcıya anında güncel bilgileri sunmak adına içerik güncel tutulacaktır. 2023 yılı boyunca her gün bu içeriği ziyaret ederek sizler de en kaliteli bilgilerden anında yararlanabilirsiniz. Amacımız bu araştırmayı yapan tüm kullanıcılara en kaliteli bilgiyi sunmak adına tazelenerek 2023 yılında hizmet sunmaya devam edecek.

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer? oyununda bedava UC dağıttığını iddia eden bir sistemdir. Sizler için bu İnternet sitesini inceledik ve gerçekten de uc verip vermediğiniz açıklayacağız, tüm gerçekleri öğrenmeye hazır olun. Duyunca şaşıracağınız ve rahatlayacağınız çok önemli bilgiler içermektedir. İnternete Gel isimli bir İnternet sitesi PUBG Mobile oyuncularının uğrak noktası olmuş durumda. Arapça bir site olmasına rağmen kısa sürede ülkemizde oldukça yaygınlaşmaya başladı.

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer? – 2023

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer? – 2023 sayesinde tüm okurlarımıza en doğru bilgileri en hızlı şekilde iletmeye devam ediyoruz. 2023 yılının bugününde olduğu gibi yılın son gününe kadar içeriği güncel tutarak yine işinize yarayacak bu bilgileri de sunmaya devam edeceğiz. Eğer cevaplanmamış ve kafanızı kurcalayan farklı sorularınız varsa aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

İnternete Gel isimli siteye kurulan script ile PUBG Mobile oyuncularına bedava bir şekilde UC dağıttıkları iddia edilmektedir. Daha önce de olduğu gibi bir site üzerinden bu tür şeyler yapıldığını söylediğinizde sizler için araştırıyorduk. Arapça bir başlık ve açıklamalar olan bu İnternet sitesindeki durumda, daha önce haberini yaptıklarımız gibi. PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer? adı altında UC dağıttığını iddia eden dolandırıcılar ülkemizdeki oyuncuları da hedef almaya çalışıyorlar.

cazogame.com PUBG Mobile
PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer?

Siteye girdiğiniz zaman kısa bir açıklama ve sizden oyundaki ID numaranızı girmenizi istemektedir. Bu durum tamamen oyuncuları kandırmaya yönelik ilk hamle. Kendi oyundaki hesabının ID numarasını yazan oyuncu bir sonraki aşamaya geçer. Bu aşama da ise kaç UC istediğinizi soruyor. Tabi ki bedava alabileceğiniz bir para var en çok hangisiyse onu seçiyorsunuz. Buradaki aşama da yine İnternete Gel sitesine giren PUBG Mobile oyuncuları kandırmaya yönelik bir diğer hamle. Sonrasında ise karşınıza bir bekleme ekranı çıkıyor, orada hesabınıza UC paralarının geçmesi için bir işlem yapılıyormuş sanıyorsunuz.

Onay aşamasına gelince otomatik onayın olmadığını, manuel yapmanız gerektiğini söylüyor. İşte bu durumda oyunculardan ilk önce kullandıkları cihazın işletim sistemi sorulmaktadır. İOS veya Android cihaz mı kullanıyorsunuz, bir tanesini seçmeniz lazım. Ardından ise telefon numarası bilgisi istemektedir, telefonunuza gelen SMS onay kodunu karşınızdaki ekrana yazacaksınız. Bu tamamen bir tuzaktır, bunun gibi daha yüzlerce farklı site bulunuyor.

Bizden istediğiniz için PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer? araştırması yaptık ve sonuç yine aynı çıktı. Numaranızı yazıp onayladıktan sonra sizi bir abonelik sistemine alıyor ve faturanızdan para kesiyor. Oyunda herhangi bir UC kazanma durumunuz söz konusu değil, çünkü tüm amaç sizleri buraya abone yapmak ve üstünüzden para kazanmak. Bunun için de böyle kandırıyorlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
292 okunma
okunma10376
0 yorum