PUBG Mobile, Negan ve Lucille Kostümleri

PUBG Mobile, Negan ve Lucille Kostümleri

PUBG Mobile, yabancı zombi dizisi olan The Walking Dead hayranlarına özel Negan ve meşhur sopası olan Lucille tasarımlarında kalıcı kostümleri ekledi.

Daha önce resmi sitelerinden paylaştıkları habere göre sırayla TWD karakterleri ve eşyaları eklenmeye başlayacağını duymuştuk. İlk olarak Negan karakteri görünümünden başladılar ve yanına meşhur sopası olan Lucille kostümünü eklediler. İlerleyen zamanlar diğer karakterler ve özel eşyaları eklenmeye devam edilecek.

Bilmeniz gereken önemli bir nokta ise, bu karakterler ve kostümleri satın aldığınız zaman sınırsız olarak sizde kalıyor. Fakat acele etmeniz gerek çünkü kısa süre sonra kalkacak.

PUBG Mobile, TWD, Negan ve Lucille
PUBG Mobile, TWD, Negan ve Lucille

5/12/2019 Tarihinde başlayan Negan ve Lucille görünümü satışı 19/12/2019 tarihinde son bulacak. Bir diğer karaktere geçiş yapılarak onun satışları başlayacak. Bu The Walking Dead karakter görünümleri 2020 yılının ilk aylarında tamamen bitmiş olacak.

Özel kostümleri ve görünüşleri satın almak hesabınızın değerini arttıracağı gibi oyun içerisinde prestijinizi’de etkileyecektir. Çünkü sınırlı tarihler arasında satılan bu kostümler önümüzdeki yıllarda tekrar satışa çıkmayabilir.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.