PUBG Mobile New Era (Yeni Çağ) Canlı İzle

PUBG Mobile New Era (Yeni Çağ) Canlı İzle ile etkinliği kesintisiz olarak seyredebilirsiniz. Hangi tarihte ve saat kaçta başladığı gibi detaylı bilgiler burada. PUBG Mobile tarafından duyurulan bu etkinlikte nelerin olacağı henüz açıklanmadı. Resmi Twitter hesapları üzerinden sadece etkinliğin tarihini duyurdular.

PUBG Mobile Yeni Çağ Etkinliği Canlı İzle ile izleyerek bir birinden farklı ödülleri kazanabilirsiniz. Bu tür düzenlenen canlı yayınlarda genellikle tüm oyuncuların kullanabilecekleri hediyeler’de dağıtıyorlar. Canlı yayın sonrasında bu ödüller pasif olacağı için canlı yayını izle ile takip edin ve ödüllerinizi kapın.

PUBG Mobile New Era (Yeni Çağ) Canlı Yayın İzle

PUBG Mobile New Era (Yeni Çağ) Canlı Yayın İzle ile akıllı cihazlarından kesintisiz seyredebilirsiniz. 24 Ağustos 2020, Saat 16:30’da başlayacak olan canlı yayını izlemeniz için aşağıda bağlantıları bırakıyoruz.

PUBG Mobile New Era (Yeni Çağ) Canlı Yayın İzle
PUBG Mobile New Era (Yeni Çağ) Canlı Yayın İzle

Yukarıdaki bağlantılar aracılığıyla sorunsuz izleyebilirsiniz. PUBG Mobile New Era (Yeni Çağ) Etkinliği ve Canlı İzle ile ilgili yapılacak düzenlemeleri buradan paylaşacağız.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.