PUBG Mobile Nusa Asansör Nerede? (Hilesi)

PUBG Mobile Nusa Asansör Nerede? (Hilesi)

PUBG Mobile Nusa Asansör Nerede? (Hilesi) merak edenler için başarım açmak ve ödülleri kazanmanızı sağlayacak ayrıntılar paylaşıldı. Yeni mod ve görev hakkındaki tüm detaylar sizlerle paylaşılıyor. Bu görevin kesinleşecek olan ayrıntılarını da yine sizlerle paylaşacağız. 2022 yılı boyunca PUBG Mobile Nusa Asansör Nerede? (Hilesi) ve modları hakkındaki tüm gelişmelerden de anında haberdar olabilmek için bu içeriği takip edebilirsiniz.

PUBG Mobile Nusa Asansör Nerede? (Hilesi) olanların bu görevi nasıl yapabileceklerini anlatıyoruz. Yeni RP ve başarım görevi olarak 2.2 güncellemesiyle oyuna eklenen etkinlik içerisinde yer alan bir görevdir. Bilmeyen oyuncular için hem görselli hem de videolu bir şekilde PUBG Mobile Nusa Asansör Nerede? (Hilesi) hakkındaki tüm detayları anlatacağız. Genellikle bu araştırmayı yapan oyuncular görevi nasıl yapabileceklerini bilmediklerinden dolayı araştırıyorlar. Bizde her detayıyla sizlere anlatmaya çalıştık.

PUBG Mobile Nusa Asansör Nerede? (Hilesi) 2022

PUBG Mobile Nusa Asansör Nerede? (Hilesi) hakkında bir şey bilmiyorsanız yeni gelen 2.2 güncellemesinin resmi detaylarını incelemenizi öneriyoruz. Yeni gelen Erangel temasıyla Nusa Asansör Nerede? (Hilesi) tüm haritayı sarmış durumda. Hayatta kalma savaşlarının yaşandığı bu önemli haritalardaki bitkilerin ve ormanların geleceği size bağlı. Artık yeni görevler ve etkinlikler de oyuncuyu başrole koyacak bir düzenle ilerliyor. Bu durumu oyun severler oldukça benimsemiş ve devam etmesini istiyor.

Öncelikle PUBG Mobile Nusa Asansör Nerede? (Hilesi) yaparak RP kazanmak istiyorsanız aşağıdaki haritada gösterdiğimiz konumlara gitmeniz gerekmektedir. Konuma ulaştığınız zaman havadaki veya yerdeki Ön Cephe Görevi imha etmeniz görevi başarıyla bitirmenizi sağlayacaktır.

PUBG Mobile Ön Cephe Görevi

PUBG Mobile Nusa Asansör Nerede? (Hangi Harita da, Hangi Bölge de?)

PUBG Mobile Nusa Asansör Nerede? (Hilesi) ile ilgili en merak edilen yerleri ve hangi haritada? olduğu sorularını cevapladık. Sizleri yormak ve aklınızı karıştırmak istemediğimiz için en basit haliyle açıklamaya çalışıyoruz. Aklınıza takılan bir sorunuz olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Nusa Asansör Nerede? (Hilesi) Erangel Haritasında yer almaktadır.

Erangel haritasında maça girdiğiniz zaman haritada “Matrix Hücresi Robotu” olarak görülen 3 farklı alana gidebilirsiniz. Aşağıdaki görselde işaretlenmiştir.

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot Yerleri (Hangi Haritada?)
PUBG Mobile Nusa Asansör Nerede? (Hilesi) Görevi Yerleri (Hangi Haritada?)

PUBG Mobile Nedir?

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, klasik PUBG deneyimini resmi ve onaylı bir şekilde eksiksiz olarak mobil platforma taşıyan savaş ve hayatta kalma oyunudur.

Yüzlerce oyuncunun hayatta kalma mücadelesi verdiği bu zorlu savaş alanına paraşütle inin, aşırı gerçekçi savaş mekaniklerini ve kontrolleri deneyimlerken orijinal oyundan aşina olduğunuz heyecan verici savaş özelliklerini keşfedin. Araçların girdiği tümseğe, binaya ve haritaya kadar gerçekçi fizik kurallarının ve 3 boyutlu ses efektlerinin tadını çıkarın.

Arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde sohbet edin. Ölümüne sıcak çatışmaya girerek ya da son ana kadar saklanarak oyunun kurallarını kendiniz belirleyin! Gerçekçi oyun deneyimi, farklı oyun tarzları geliştirebilmenize olanak sağlayacak ve orijinal PUBG deneyimini yaşamış oyuncular buna bayılacak.

PUBG Mobile Nusa Nedir?

Nusa beraberinde iki silah, bir araç, bir şifa havuzu, süper hatırlama özelliği ve daha fazlasını getiriyor. İşte bilmeniz gereken her şey.

PUBG Mobile, en son güncellemesi olan 2.2 yamasını oyuna ekledi ve battle royale başlığına birçok yeni içerik getirdi. Buna oyunun en yeni BR haritası Nusa da dahildir.

Nusa, sadece 1×1 kilometre boyutunda, oyunun en küçük haritası haline geldi. Önceleri 2×2 kilometre olan Livik idi.

Oyuncular, yeni bir haritayı keşfetmenin yanı sıra, oyunda iki yeni silahı da deneme şansına sahip olacaklar. Bunlar NS2000 Av Tüfeği ve Taktik Arbalettir.

  • Taktik Tatar Yayı : Tatar yayı PUBG Mobile’da zaten mevcut olsa da, Nusa’daki tatar yayı biraz farklıdır. Halatları onarmak için kullanılabilecek bir ip çekebilir ve yanan cıvatalarla binaları ateşe verebilir.
  • NS2000 Av Tüfeği : Yeni av tüfeği orta ve kısa menzilde etkilidir. Kalça atışlarında 12 kalibrelik mermi atar. Bir oyuncu ADS olduğunda, 12 gauge sümüklü böcek vurur.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.