PUBG Mobile Oda Kurma (2020 Anlatım)

PUBG Mobile Oda Kurma (2020 Anlatım)

PUBG Mobile Oda Kurma işleminin nasıl olduğunu bilmeyen oyuncular veya zorluk yaşayanlar için 2020 yılında nasıl yapıldığını açık şekilde anlatıyoruz. Bu yazımızı okuyanlar artık PUBG Oda Kurma nasıl olacağını öğrenecek ve bu konuda herhangi bir zorluk yaşamayacaklar.

PUBG Mobile günümüz mobil oyun sektöründe hayatta kalma oyunlarının popüler olmasını sağlamakla kalmayarak yarattı etki ile birlikte mobil oyun sevenlerin sayısını’da arttırmayı başarmıştı. Korona virüsü yüzünden evden çıkamayan oyuncular oyunlarda yaşadıkları sorunları bizlere soruyorlar ve bizde en hızlı şekilde çözüm yolları arıyoruz. Bu sefer PUBG Oda Kurma hakkında yaşadıkları zorluk hakkında bize sorulan sorular çok fazla arttığı için konuyu erken açmak istedik.

PUBG Mobile Hile 2020 gibi konularımızda oyuncuların en merak ettikleri şeyleri inceleyerek uyarılarda bulunmuştuk. Bu gibi konularımızı bilen takipçilerimiz sürekli merak ettikleri soruları bizlere soruyorlar.

Oyunda arkadaşlarınız veya oyunda tanıştığınız arkadaşlarla maça girmek isteyenler oynaya tıkladıkları zaman otomatik maç buluyor ve şansa başka oyuncular ile birlikte maça giriyorlar. PUBG Mobile Oda Kurma ile birlikte oyuna girmek istediğiniz arkadaşlarınız ile maça girebileceksiniz. Bunun nasıl yapılacağı gibi tüm bilgileri sizlere vereceğiz.

PUBG Mobile Oda Kurma

PUBG Mobile Oda Kurma
PUBG Mobile Oda Kurma

PUBG Mobile Oda Kurma konusunda zorluk yaşayan oyuncular için tüm detayları burada anlatacağız. 2020 yılında oyuna gelen güncellemelerle birlikte her ayrıntıda değişiklikler oldu. PUBG Oda Kurma hakkında yazılan eski içerikler artık oyuncuların işine yaramıyorlar. Sordukları soruların doğru ve güncel cevaplarını alabilmeleri için bu tarz içerikleri sürekli yenilemeye çalışıyoruz.

PUBG Mobile Oda Kurma sayesinde arkadaşlarınız ile birlikte gireceğiniz maçlarda kazanma şansınız daha fazla artacaktır. Aynı zamanda oyundan alacağınız eğlence sevdiğiniz oyuncularla daha bir tatlı oluyor. Çoğu oyuncu çevrim içi oyun oynarken oyunda tanıştığı veya normalde tanıdığı insanlarla birlikte oynuyorlar.

Korona virüsü yüzünden #EvdeKal gibi uyarılar çok fazla yapılmaya başlandı. Bunun sebebi virüsün hızla yayılmasının önüne geçmek ve azaltmak. O yüzden bizde üstümüze düşen görevi yapmaya çalışıyoruz. İnsanlar evdeyken canları sıkılmasın diye oyun oynuyorlar ve bu oyunlarda sorunlar ile karşılaştıkları zaman hemen o sorunları çözmeye çalışıyoruz.

PUBG Mobile Oda Kurma Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Oda Kurma Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Oda Kurma Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Oda Kurma için öncelikle gereken bazı şeyler bulunuyor. Bunların neler olduğunu, nasıl almanız gerektiğini ve sonrasında nasıl kullanacağınız gibi tüm bilgileri sizlere kısaca anlatmaya çalışacağız.

PUBG Oda Kurma işlemi için ilk olarak Oda Kartı veya Gelişmiş Oda Kartı ögesine sahip olmanız gerekmektedir. Bu özel kartlar sayesinde oda kurabilirsiniz. Eğer Oda Kartı sizde yoksa Klan bölümünden Dükkana giriş yaparak ortalama 300 Klan Puanı’na satın alabilirsiniz.

  • Ana sayfada EV simgesine tıklayın (Başla yazısının altında oluyor genellikle)
  • Sonrasında Özel Oda Oluştur ile kendinize bir oda oluşturun

Oda kurduğunuz zaman harita, oyun modu gibi her ayrıntıyı siz kontrol edebiliyorsunuz. Hatta takımınızda olan veya rakipte olan oyuncuları kontrol edebilirsiniz.

14
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.