PUBG Mobile Otomat Makinesi Nerede?

PUBG Mobile Otomat Makinesi Nerede?

PUBG Mobile Otomat Makinesi Nerede? sorusunu cevaplıyor ve hangi haritada, bölgede olduğunu söylüyoruz. Aynı zamanda görev hakkında’da bilgilere yer verdik. Milyonlarca oyuncusu olan ve her geçen gün kitlesini arttırmayı başaran bir mobil oyun. Başlarda konsol ve PC versiyonları ile kırdıkları rekorları şimdi mobil versiyonuyla kırmaya devam ediyorlar.

PUBG PC versiyonunda olan otomat makinesi gelen güncellemeler ile birlikte mobil sürümüne’de eklendi. Oyuncuların bu sistemi öğrenmeleri, tanımaları ve anlamaları için görevlerde’de bununla ilgili bazı şeyler yer alıyor. Detayları merak edenler için her ayrıntıyı anlatıyoruz. PUBG Mobile Otomat Makinesi Nerede? gibi sormak istediğiniz her soruyu aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Otomat Makinesi Nedir?

PUBG Mobile Otomat Makinesi Nedir? sorusunu konu hakkında bilgisi olmayan ve anlamayan oyuncular için cevaplıyoruz. Oyunun mobil versiyonuna yeni eklenen otomat makinesi oldukça stratejik öneme sahip. Makine oyunculara belirli sürelerde sınırsız içecek ve ilaç veriyor.

PUBG Mobile Otomat Makinesi Nedir?
PUBG Mobile Otomat Makinesi Nedir?

Fakat makineden enerji içeceği veya ilaç almak için bir seçenek bulunmuyor. Şansa içecek ve ilaç veriyor. Belki arka arkaya size ilaçta verebilir içecekte fakat makinenin önemi oldukça büyük.

PUBG Mobile oyununa eklenen otomat makinesi, oyunculara belirli aralıklarla şansa ilaç veya enerji içeceği veren bir makinedir.

PUBG Mobile Otomat Makinesi Hangi Haritada?

PUBG Mobile Otomat Makinesi, Mirimar haritasında rest gele bölgelerde şans eseri çıkmaktadır.

13. Sezonda oyuna eklenen yeni özellikle ortaya çıkan otomat makinelerinin önemi oldukça büyük. Eğer bu makineleri görev yapabilmek için arıyorsanız genellikle bulabileceğiniz yerleri aşağıda gösteriyoruz.

PUBG Mobile Otomat Makinesi Görevi

PUBG Mobile Otomat Makinesi Görevi için nerede çıktığını gösterecek harita görsellerini aşağıda paylaşıyoruz. Görev yapmak için aşağıdaki haritaları kullanabilirsiniz. Mirimar haritasında çıkan otomat makinesi görev haricinde stratejik önemi oldukça büyük bir alet. PUBG Mobile Otomat Makinesi Yerleri:

1- Mirimar / Pecado

PUBG Mobile Otomat Makinesi Yeri 1
PUBG Mobile Otomat Makinesi Yeri 1

2- Mirimar / Los Leones

PUBG Mobile Otomat Makinesi Yeri 2
PUBG Mobile Otomat Makinesi Yeri 2

3- Mirimar / Tüm Bölgeler

PUBG Mobile Otomat Makinesi Yerleri
PUBG Mobile Otomat Makinesi Yerleri

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Takım İsimleri

Mirimar haritasının hemen hemen her bölgesinde bulabilirsiniz. Fakat bulma olasılığınız daha yüksek olan 2 bölgeyi yukarıda sizlere gösterdik. PUBG Mobile Otomat Makinesi hakkında sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

36
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.