PUBG Mobile Oyna

PUBG Mobile Oyna

PUBG Mobile Oyna ile oyunu indirmeden tarayıcı üzerinden oynayabilirsiniz. AİM Geliştirmek ve eğlenmek için bire bir oyunları paylaşıyoruz. Herkesin kullandığı telefon veya cihazları PUBG Mobile oyununu destekleyemeyebiliyor. Aynı zamanda yaşı küçük kardeşlerimiz de oyunu oynayamıyorlar. Canınız sıkılıyor veya gerçek PUBG Mobile de daha başarılı olmak istiyorsunuz. Tüm bunlar için oyunun tarayıcı versiyonunu öneriyoruz. PUBG Mobile Oyna ile her cihazda oyunu oynayabilir, eğlenebilir ve gerçek oyuna kendinizi hazırlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Oyna

PUBG Mobile Oyna sizi gerçek haritanın ve savaş deneyiminin ortasına sokacak. 100 Kişi ile birlikte bindirildiğiniz uçaktan haritanın dilediğiniz yerine iniş yapabileceksiniz. İndiğiniz bölge de sizi hayatta tutacak olan ekipmanları toplamanız gerekecek. Son hayatta kalan oyuncu olabilmek için karşınıza çıkan düşmanları alt etmeniz gerekiyor.

PUBG Mobile Oyna
PUBG Mobile Oyna

Sizlere sunduğumuz PUBG Mobile Oyna seçeneği tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz mini oyunlara yönlendirir. Gerçek PUBG Mobile oyununu oynamak için Andorid veya İOS işletim sistemli akıllı mobil cihazlarınızın uygulama mağazalarını kullanın. Veya bilgisayarda oynayabilmek için emülatör cihazları tercih edin. Bizim verdiğimiz PUBG Mobile Oyna aim geliştirme, eğlenme ve deneyim zevklerini sunar.

PUBG Mobile Oyna Kontrolleri

PUBG Mobile Oyna bilgisayar tarayıcısı üzerinden oynuyorsanız klavyedeki yön tuşları ve mouse ile yönlendirilebilir. Eğer mobil cihazlardan oynuyorsanız dokunmatik sistem işinize yarayacaktır.

PUBG Mobile Oyna Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile Oyna Nasıl Oynanır?
PUBG Mobile Oyna Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile Oyna için verilen oyuna giriş yaptığınız zaman maça hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Uçaktan haritanın bir bölgesini seçerek iniş yapın. Sonrasında yerlerde ve binaların içlerinde bulunan silah, mermi, zırh, sağlık ekipmanı gibi önemli şeyleri toplamaya başlayın. PUBG Mobile Oyna detaylı bir içeriğe sahip oyundur. Ekipmanları toplarken bir gözünüzde düşmanlarda olsun. Sizinle birlikte toplam 100 kişi daha var. Amacınız son hayatta kalan oyuncu olmak. Bunun için ölmemeye çalışacaksınız.

25
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.