PUBG Mobile P90 Hangi Haritada? Hangi Silah?

 PUBG Mobile P90 Hangi Haritada? Hangi Silah?
Okunuyor PUBG Mobile P90 Hangi Haritada? Hangi Silah?

PUBG Mobile P90 Hangi Haritada? ve Hangi Silah? gibi sorulan soruları bu haberimizde yanıtlıyoruz. Yeni silahlar ve görevler hakkında oyuncuları bilgilendirmek maksadıyla son gelişmeler hakkındaki detayları paylaşmaya devam edeceğiz. Tencent Games yaptığı geliştirmelerle oyunu her güncellemede farklı bir boyuta taşımayı başarıyor. Sürekli kendini geliştiren oyunlar oyuncular tarafından hak ettiği değeri görmeye başladı. PUBG Mobile gibi geniş çaplı bir hayatta kalma oyununda oyuna eklenecek silah veye ekipmanların önemi çok büyük.

Oyunda silahlar arası denge silahların mühimmatlara karşı olan dengesi gibi çok geniş bir yelpazeye sahip. Bundan dolayı oyuna silah gibi önemli bir şey ekleniyorsa bu işlem hiç kolay olmuyor. Aynı zamanda oyuna yeni eklenen silahlarla oyuncuların tanışması ve kendini silahla geliştirmesi’de önemli. Profesyonel oyuncular oyundaki her silahı kullanmazlar fakat her silah hakkında detaylı bilgiye sahiptirler. Yakın savaşlarda çok etkili olacağı düşünülen P90 isimli silah hangi haritada? ve bu silah hangi silah? gibi çok sorular sorulmaya başlandı.

0.18.0 güncellemesiyle birlikte oyuna eklenenlerin arasında yer alan silah çoğu oyuncunun merak konusu. Hemen bu silahı bulup deneyimlemek isteyenler vaktini boşa harcamamak için sorular soruyorlar.

PUBG Mobile P90 Silahı

PUBG Mobile P90 silahı oldukça etkili bir silah. Özellikle yakın savaşlarda kullanılan silahın tepkimesi biraz fazla ve menzili çok uzun değil. Silahın en büyük özelliği 50 mermi kapasitesi ve seri çok hızlı ateş etmesi. Yakındaki düşmanlarınızı tarayarak onları etkisiz hale getirebilirsiniz.

PUBG Mobile P90 Silahı
PUBG Mobile P90 Silahı

PUBG Mobile P90 Özellikleri:

  • Güç: 30
  • Atış Hızı: 70
  • Aralık: 25
  • Kapasite: 50
  • Kararlılık: 58

PUBG Mobile P90 isimli yeni silaha gelecek olan güncellemelerle bazı özellikleri değişecek gibi görünüyor. Oyuna yeni eklendiği için bazı güç fazlalıkları görülebilir. Genellikle bunun sebebi oyunculara silahı kullandırtmak ve öğretmeyi amaçlamak.

PUBG Mobile P90 Hangi Haritada?

PUBG Mobile P90 Hangi Haritada? kullanılıyor ve bulunur soruları çok fazla soruluyor. Oyuna yeni eklenen silahı denemek ve öğrenmek isteyen oyuncuların silahla ilgili merak ettikleri çok soru var.

PUBG Mobile P90 Hangi Haritada?
PUBG Mobile P90 Hangi Haritada?

PUBG Mobile oyununa yeni eklenen P90 isimli silahı Arena Modu oyunlarında kullanabilirsiniz.

Hangi haritada ve nerede olduğu gibi çok detaylı bilgiler şuan için verilemiyor. Fakat arena modu oynayarak silahı her haritada rahatlıkla görebilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile P90 Hangi Silah?

PUBG Mobile P90 Hangi Silah? sorusu güncellemeleri takip etmeyen ve bir anda herkesin konuşmasıyla silahı öğrenen oyuncuların sorusu. FPS oyunları oynamış oyuncular bu silahın ismini ve nasıl olduğunu bilebilirler.

PUBG Mobile P90 Hangi Silah?
PUBG Mobile P90 Hangi Silah?

Ortalama 50 mermi kapasitesi ve mermileri hızlı ateşlemesiyle ünlü bir silah. Yakın ve orta menzilli savaşlarda çok etkilidir. Oyunda sık kullanılacak ve stratejik önemi yüksek bir konumda silah olduğu için denemenizi tavsiye ediyoruz. PUBG Mobile P90 hakkında sormak istediğiniz soruları, silah hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın