PUBG Mobile Paralımı Olacak? (2021)

 PUBG Mobile Paralımı Olacak? (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Paralımı Olacak? (2021)

PUBG Mobile Paralımı Olacak? sorusu 2021 yılında oyuncuların en merak ettikleri sorular arasında yer alıyor. Yabancı haber kaynaklarının paylaşımları sonrasında PUBG Mobile oyuncularının kafaları ücretlimi olacak? soruları ile dolmaya başladı. Siz için popüler hayatta kalma oyununun ücretsiz bir şekilde bedava oynanmaya devam mı edecek? yoksa paralı mı olacak? sorusunu cevapladık.

PUBG Mobile Paralımı Olacak?

PUBG Mobile, Android ve İOS işletim sistemli mobil akıllı telefonların uygulama mağazalarında yer alan popüler hayatta kalma oyunudur. Ücretsiz olarak uygulama mağazalarından cihazlarınıza indirebiliyorsunuz. Fakat son zamanlarda yabancı haber siteleri PUBG Mobile oyununun çok yakında paralı bir sisteme geçeceği yönünde haberler paylaşıyorlar. Tabi ki bu haberlerin doğruluk payı şuan için yoktur, ortaya atılanlar sadece birer iddiadan ibarettir. PUBG Mobile geliştiricileri ve haklarını elinde bulunduran Tencent Games böyle bir açıklama da bulunmadı.

PUBG Mobile Paralımı Olacak?
PUBG Mobile Paralımı Olacak?

PUBG Mobile Paralımı Olacak? sorusunu sormanıza sebep olacak haberler ciddi derecelerde dayanak ister, fakat bu haber kaynaklarına baktığımız zaman sadece hit çekmek için oynanan bir oyun olduğunu görüyoruz. Şuan için böyle bir durum söz konusu değildir ve olacağını da düşünmemekteyiz. PUBG Mobile oyunu içerisinde satılan öğelerle yılda milyonlarca dolar kazanılmaktadır, eğer bu oyun içi öğe satışı ciddi düşüşe geçerse belki o zaman oyunda paralı olabilir fakat şuanda böyle bir şey beklenmiyor.

PUBG Mobile Türkiye’de Yasaklandı mı?

Bildiğiniz gibi daha önceleri PUBG Mobile oyunu yakında kapanacak veya yasaklanacak gibi haberler de çok çıkmıştı fakat şirketten gelen açıklamada böyle bir şey olmadığı söylenmişti. İnternette okuduğunuz her habere inanmayın, zaten inanmadığınız için PUBG Mobile Paralımı Olacak? sorusunu soruyorsunuz. Bu tarz ciddi sorularda kesinlikle PUBG Mobile kaynak alınmalıdır, yapılacak tahminler ve iddialar okurları yanıltacak bilgiler taşıyabilir.

PUBG Mobile Kaç Para Olacak?

PUBG Mobile oyunu hakkında yapılacak paralı olacak haberlerinin aslında doğru olmadığını sizlere söyledik. Fakat komplo teorilerinden yola çıkarak eğer bir gün paralı olursa kaç para olacak? sorusunu sizler için cevaplayacağız. Bildiğiniz gibi dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyunu ve oldukça büyük sunucular, çalışanlar gibi oldukça iyi bir sisteme sahip.

Oyun içerisinde satılan öğeler ve aldığı sponsorluk anlaşmalarıyla oldukça büyük gelir elde ediyor. Oyunu paralı yapmaları oyuncu sayısını azaltır ve sponsor bulmalarını zorlaştırır, aynı zamanda oyun içi öğe satışını da azaltır o yüzden paralı olacağı düşünülmemektedir. Fakat oyuncu sayısı düşer ve artık eskisi gibi oyun içi öğeler satılmazsa aylık bir abonelik sistemi getirilebilir. Ayda 10 TL gibi bir fiyata PUBG Mobile oynama imkanı sunulması çoğu oyuncuyu tutacaktır. Fakat dediğimiz gibi bunlar iddiadan ibarettir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın