PUBG Mobile: Payment Center – Rehberi

PUBG Mobile: Payment Center – Rehberi

PUBG Mobile Payment Center kullanmak isteyen oyuncular için ne işe yaradığını ve nasıl yapıldığını kısaca anlatmak istedik. PUBG Payment Center hakkında bilgi edinmek için detayları okuyabilirsiniz.

PUBG Payment Center oyuncuların oyun içerisinde kullanabilecekleri UC kodu gibi satışlar yapıyor ve bu kodları oyun içerisinde kullanabilmenizi sağlayacak dönüştürücü sistemi’de kendisinde bulunduruyor. Genellikle oyuncular bu tür siteler üzerinden alış veriş yapmıyorlar, sadece ellerinde bulundurdukları kodları oyun içerisinde kullanabilmek için aktarma özelliğini kullanıyorlar.

Özellikle yabancı sitelerde fazla karşılaştığımız dolandırıcılık yöntemlerine dikkat etmeniz gerekiyor. PUBG Mobile Payment Center adı altında oyunculardan kodları alıp karşılığında hiç bir şey vermiyorlar. Oraya yazdığınız kod x kişisinin eline geçerek kendisini için kullanıyor veya başkalarına satıyor.

Payment Center kullanımı için bir sitenin güvenli olup olmadığını sikayervar.com sitesinde hakkında ne gibi şikayetler geldiğini görerek değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda yeni sitelerden ve güvenli olduğuna emin olamadığınız her siteden uzak durmanız yararınıza olacaktır.

PUBG Mobile oyuncularının en sık dolandırıldığı yollardan bir tanesi maalesef bu tür siteler sayesinde oluyor. Oyuncuları bu konuda uyarmak ve daha dikkatli olmalarını sağlamak adına bir rehber içeriği hazırladık.

PUBG Payment Center özelliği taşıyan yerli ve yabancı önerilerimiz olacak bu yazıda hiç bir sponsorluk bulunmamaktadır. Önerilerimiz tamamen oyunculara yöneliktir.

PUBG Mobile – Payment Center

PUBG Mobile - Payment Center
PUBG Mobile – Payment Center

PUBG Mobile, Payment Center ne işe yaradığını ve oyuncuların bu sistemler tarafından nasıl dolandırıldıklarını yukarıda anlattık. Şimdi size elinizde bulunan uc kodlarını oyun içerisinde kullanmanızı sağlayacak bir kaç site önereceğiz.

Son zamanlarda PUBG Mobile oyununda kullanabileceğiniz UC satan her sitenin kodu kullanabilmeniz için önerdiği siteler değişiyor. Şuan için en güvenli ve oluşan hatalarda hemen çözmeye çalışan önemli bir siteyi önereceğiz.

PUBG Payment Center hakkında sormak istediğiniz sorular, fikir ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

5
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.