PUBG Mobile Popülerlik Gizleme Rehberi

 PUBG Mobile Popülerlik Gizleme Rehberi
Okunuyor PUBG Mobile Popülerlik Gizleme Rehberi

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme için yapmanız ve uygulamanız gereken adımları 2020 yılında güncel ve en açık haliyle sizlere rehber niteliğinde anlatıyoruz. Aşağıda verdiğimiz işlemleri PUBG Mobile içerisinde eksiksiz yaptığınız taktirde Popülerlik Gizleme olayını uygulamış olacaksınız. Aynı zamanda bununla ilgili bazı sık sorulan soruları yanıtlıyoruz ve popülerlik sistemi hakkında bilgisi olmayanları bilgilendiriyoruz.

PUBG Mobile, dünyadaki oyun sevenlere ve sevmeyenlere hayatta kalma temalı oyunlara olan ilgiyi arttıran ve mobil platforma başarılı bir şekilde aktarılan kategorisinde öncü bir oyun. Bir uçaktan 100 kişi bir adaya atlıyorsunuz ve herkes son hayatta kalan olmak için savaşıyor gibi oyunu uzun uzun anlatmayacağım. Bu oyunun başarısı ve kalitesini mobil oyunları sevmeyenler bile biliyordur.

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme ile ilgili bize son zamanlarda çok sorular geliyor. Bizde tüm bu soruları cevaplamak ve bilmeyenlere bunun nasıl yapıldığını öğretmek amacıyla bir rehber yazısı hazırlamak istedik. Eğer sormak istediğiniz bir soru veya yaşadığınız bir sorun varsa bize yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme
PUBG Mobile Popülerlik Gizleme

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme işlemini soranlar kadar bunu bilmeyen oyuncularda çok fazla olduğu için önce bu popülerlik hakkında bilgiler vereceğiz. Belki sizin eksik veya yanlış bildiğiniz bilgileri’de tazelemiş oluruz. Oyun içerisinde bir birinden farklı tam 5 adet popülerlik sınıfı bulunmaktadır. Bu popülerlik sınıfları oyun içerisinde sizi beğenen oyuncular tarafından gönderilen bir hediye sayılabilir.

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme işleminin sebebi ise herkese açık olan profiliniz üzerinden diğer tüm oyuncular kimlerin size popülerlik ile ilgili beğeniler gönderdiğini görebiliyorlar. Profilindeki bu popülerlik beğenilerinin görünmesini istemeyenler ise gizleme işlemini yapmaya çalışıyorlar. Fakat İnternet’deki verilerin kısıtlı ve güncel olmamasından dolayı bu işlemler oyuncuları zorlayabiliyor.

PUBG Popülerlik Gizleme İşlemi

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme işlemi için aşağıdaki adımları uygulayın.

  • PUBG Mobile oyununda lobiye gelin
  • Sağ üstte bulunan profil fotoğrafınıza tıklayın
  • Açılan menüde “Düzenle” yazısına tıklayın
  • Sağ tarafta bulunan seçeneklerden “Bağlantılar” olana tıklayın
  • Sonrasında ekrandaki 2 seçeneği’de “Kapat” olarak işaretleyin

Yukarıdaki adımları eksiksiz ve doğru uyguladığınız zaman popülerlik ile ilgili istatistikleri hiç bir oyuncu göremez. Tekrar bunları açmak için aynı işlemleri yaparak etkinleştirmeniz yeterli olacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın