e
sv

PUBG Mobile Popülerlik Hilesi (2021)

1785 Okunma — 01 Kasım 2021 13:36
PUBG Mobile Popülerlik Hilesi (2021)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBGPUBG Mobile Popülerlik Hilesi ile 2021 yılında oyun içerisindeki popülerlik değerlerinizi bedava olarak arttırın. Kolay bir şekilde tüm kodları ücretsiz alın. Bu içeriğimiz de aynı zamanda PUBG Mobile Popülerlik Hilesi ile ilgili genel bilgileri de aktaracağız. Oyuncuların konuyla ilgili sık sordukları soruları cevaplıyor ve önemli bilgileri paylaşıyoruz.

Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan ünlü hayatta kalma oyununa ilgi hala oldukça yüksek. Oyun içerisinde yalnızca hayatta kalmak için mücadele verilmiyor. Aynı zamanda iyi bir hesaba sahip olarak diğer oyunculara kendimizin iyi bir oyuncu olduğunu göstermek istiyoruz. Bunun için popülerlik kodları ile herkesin beğendiği bir oyuncu imajı yaratıyor veya çeşitli güzel kostümler ile ilgi çekiyoruz.

Daha önce hazırladığımız 128.mncsites.xyz PUBG Mobile konumuzda da anlattığımız gibi çeşitli İnternet siteleri bu işin hilesini yaptığını iddia ediyor. Fakat PUBG Mobile Popülerlik Kodu Hilesi gibi illegal yöntemler işe yaramamaktadır. Oyuncuları kandırarak onların üstünden illegal yöntemler sayesinde gelir elde etmeye çalışan bir çok dolandırıcı var. Böylesine bir piyasada popülerlik yükseltmeyi sağlayacak kodu ücretsiz yayınlayan yerli sitelerin çok gerekli olduğunu gördük. Bunun için düzenlediğimiz çekilişe katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Popülerlik Kodu Nereye Yazılır?

PUBG Mobile Popülerlik Kodu Hilesi

PPUBG Mobile Popülerlik Hilesi için hazırladığımız çekilişe katılmak için aşağıdaki kuralları yerine getirmeniz gerekiyor. Sonrasında 2021 yılına ait en güncel kodlara bedava olarak sahip olabilirsiniz. PUBG Mobile Popülerlik Hilesi gibi yalanlara kanmadan legal olarak popülerlik yükseltmenizi sağlayacak kodları bu sayede bedava olarak sahip olun.

PUBG Mobile Popülerlik Kodu Kazanmak İçin Şartlar:

 1. Yazıya Yorum Yapın (İsim ve Mail adresini doğru girin)
 2. Yazıyı Paylaşın (Paylaştığınız incelenecek)
PUBG Mobile Popülerlik Kodu
PUBG Mobile Popülerlik Kodu

Yukarıdaki basit olan 2 şartı yerine getiren PUBG Mobile oyuncularına Popülerlik Kodları mail olarak gönderilecek. Böylelikle oyun içerisindeki ödüllerini kazanabilir ve daha profesyonel bir hesaba sahip olabilirler.

PUBG Mobile Popülerlik Kodu Hilesi Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile Popülerlik Kodu Hilesi kazandıktan sonra nasıl kullanılacağını merak edenler için basitçe anlatıyoruz. Aşağıda verdiğimiz adımları uygulayarak popülerlik sayınızı kazandığınız kod sayesinde arttırabilirsiniz. PUBG Mobile Popülerlik Kodu Nasıl Kullanılır?;

 1. Adrese giriş yapın ve PUBG Mobile hesabınıza girin,
 2. Açılan sayfadaki alana kazandığınız popülerlik kodunu yazın,
 3. Hayırlı olsun.

Yukarıdaki basit adımları uygulayarak PUBG Mobile Popülerlik Kodunu hesabınıza aktarabilirsiniz.

PUBG Mobile Popülerlik Kodu Nedir?

PUBG Mobile Popülerlik Kodu, oyun içerisindeki hesabınızın diğer oyuncular tarafından beğenilmesi ile kazanacağınız ödülleri, yazacağınız hediye kodu ile bedava olarak sahip olmanızı sağlar.

PUBG Mobile Popülerlik Kodu Nedir?
PUBG Mobile Popülerlik Kodu Nedir?

Rakip oyuncuların veya arkadaşlarınızın oyun içerisindeki tavırlarınız, oynanış becerileriniz gibi etkenlerden etkilenerek maç sonrasında hesabınızı beğenmesi ile gerçekleşiyor. Fakat Türkiye gibi hırslı oyuncuların olduğu sunucularda oyuncuların kendi aralarında popülerlik için beğeni vermesi oldukça düşük seviyelerde. Hal böyle olunca çok iyi ve profesyonel bir oyuncu olsanız dahi hesabınızdaki popülerlik derecesi oldukça düşük oluyor.

YouTube video
PUBG Mobile Popülerlik

Tüm bunlara gerek duymadan basit bir şekilde PUBG Mobile Popülerlik Hilesi sayesinde tüm bu tantanadan kurtulunabilir. İllegal olmayan tamamen legal yöntemlerle gerçekleştirilen hak eden oyunculara hak ettiği başarı ödüllerini bu çekilişte vereceğiz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Popülerlik Hilesi (2021)