PUBG Mobile Poseidon Zırh-X Seti Bedava Al (Kodu)

 PUBG Mobile Poseidon Zırh-X Seti Bedava Al (Kodu)
Okunuyor PUBG Mobile Poseidon Zırh-X Seti Bedava Al (Kodu)

PUBG Mobile Poseidon Zırh-X Seti Bedava Al arayanlar oyuncular için kaç uc fiyatında olduğunu ve nasıl alacağınızı anlatacağız. Bedava olarak sahip olmak isteyen şanslı oyunculara hediye olarak dağıtıyoruz. Evet yanlış duymadınız PUBG Mobile oyuncularına özel olarak hazırladığımız bu etkinliğe katılan şanslı oyuncular arasında hak kazananlara Helikopter Böceği Seti hediye ediyoruz. Daha fazla detay yazımızda bulunmaktadır. PUBG MobilPoseidon Zırh-X setini araştırması yapanlar için kostümleri hemen bedava nasıl alacağınızı anlatıyoruz. Tüm detaylar büyük ödüllerle yazımızda. 2021 yılında PUBG Mobile oyununa yeni gelen 17. Sezon ile birlikte eklenecek olan Kıyafetleri çok fazla merak eden oyuncu var. Yurt dışı haber siteleri PUBG Mobile 17. Sezon Kıyafetleri ile ilgili şimdiden paylaşımlar yapmaya başladılar. Sızdırıldığı iddia edilen görselleri sizlerle paylaşıyoruz.

PUBG Mobile Poseidon Zırh-X Seti Bedava Al

PUBG Mobile poseidon Zırh-X setini bedava alabilmek için olarak 2021 yılının başında sızdırıldığı iddia edilen tüm kostümleri aşağıda sizlere sunduk. Yeni kıyafetlerle ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda PUBG Mobile 17. Sezon Kıyafetleri için düzenleyeceğimiz çekilişlere katılabilirsiniz. Kazanmanız halinde kostümleri tarafımızca satın alarak sizlere hediye olarak yollayacağız. PUBG Mobile Helikopter Böceği Seti son güncelleme ile oyuna eklenen ve UC ile satına alınabilen bir kostümdür. Şapka ve kıyafet olarak bir paket halinde satılan Poseidon seti diğer paketlerin aksine daha uygun fiyatlı olarak satışa sunulmuştur. Oyuna girdiğiniz zaman mağazadan 8 bin tl lik UC fiyatına seti satın alabilirsiniz.

Mağazaya girin, Diğer yazısına tıklayın ve altında çıkan belirtilmeyen UC fiyatından %40 indirimle yüksek UC fiyatına düşen Helikopter Böceği Seti eşyasını kutu şeklinde göreceksiniz. Oradan satın alabilirsiniz. Fakat hesabınızda para yoksa ve kostümü almak istemenize rağmen satın alamıyorsanız aşağıdan başvuru yapabilirsiniz. Yorum yazanlardan oluşturulan listedeki oyunculara tarafımızca Poseidon seti hediye olarak alınacaktır. İndirim bitene kadar bu hediyeleri göndermeye devam edeceğiz.

Poseidon Kimdir?

Poseidon “Ey Yerleri Sarsan” veya “Kara saçlı” Tanrı olarak da çağrılır. En önemli silahı Trident denen üç dişli bir yabadır ve bu yabayı yere vurduğunda depremler meydana gelir. Poseidon hırs ve gücü temsil eder. Poseidon’un hırsı Atlantis’in yok olmasına sebep olmuştur. Bunun nedeni ise Dünya’nın en mükemmel şehrini inşa etme arzusudur. Karanlığın ve işkencenin tanrısı olan “Gorgos’la” ölümüne savaş içindedir. Karanlığın ve işkencenin tanrısı olan “Gorgos”, Zeus’u kıskanmaktadır. Bu yüzden Olimpos’ta kargaşa ve kaos yarattığından güçleri bir taşa hapsedilerek ve bir şart koyularak serbest bırakılmıştır. Bu şart ise “ne zaman birini öldürmek üzere olsa ona bir dilek hakkı vermektir“. Fakat o, bu dilekleri çok iyi inceleyerek onu dileyenin aleyhine bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Poseidon “Dorlar’ın” göçlerinden önce “Peloponnesos” ile “Boiotia’da” saygı görürdü. Üç dişli yabası ile denizleri allak bullak eder, karaları sarsar, depremler yollardı. Bunun için “Poseidon’a” “Enosikhthon” ile “Gaeiokhos” (yerin altında yürüyen) de denir. Üçlü yabasını vurunca topraktan ve kayalardan su fışkırttığı için, bol su kaynaklarının tanrısı olarak da adlandırılır. Denizin dibindeki görkemli sarayından çıktığında, denizatlarının çektiği altın arabasına binerek denizleri dolaşır, fırtınalar yaratırdı. Denizciler güvenli bir yolculuk için ona yakarırdı. Ayrıca atların da tanrısıydı; En eski efsanelerde sık sık at şeklinde tasvir edilir. Poseidon Şerefine tertiplenen araba yarışları içinde, Korinthos’ta yapılan İsthmia yarışları en meşhurlarıdır. Atina’daki Erekhteion’da, Poseidon’la Athena arasındaki yarışın izleri görülür; Poseidon, üç dişli asasını vurunca kaya da koca bir yarık açılmıştır ve bu yarıktan insanların işine yaramayacak olan tuzlu deniz suyu çıkmıştır. Zeus’un kızı olan Athena’ya Atina’daki yarışmada yenilmiştir. Gigantlar arasındaki karşıtı Polibot’tur.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın