PUBG Mobile Premium Sandık Açılmıyor

 PUBG Mobile Premium Sandık Açılmıyor
Okunuyor PUBG Mobile Premium Sandık Açılmıyor

PUBG Mobile yeni getirdiği güncelleme sonrasında oyuna eklenen yeni sandık yüzünden Premium Sandıklar açılmıyor hatası ile karşılaştı oyuncular. Pubg Mobile yetkililerinden henüz geçerli bir açıklama gelmedi ve sandıkların neden açılmadığı ile alakalı bir haber söz konusu değil. Bizde sizler için Pubg Mobile Premium sandık neden açılmıyor sorusunu sizler için araştırdık ve yardımcı olmak için bilgilerimizi paylaşacağız.

PUBG Mobile Premium Sandık Açılmıyor Neden?

PUBG Mobile Premium Sandık Açılmıyor Neden?
PUBG Mobile Premium Sandık Açılmıyor Neden?

Pubg Mobile Premium sandıkların açılmama nedeni bizce güncelleme ile oyuna yeni eklenen sandıklardan kaynaklanan bir sorundan ötürüdür. Aslında Sandıklar açılmama nedeni Pubg Mobile ekiplerince sandığın Pasif yani açılamaz hale getirilmiş olmasıdır. Bu sandık yerine Pubg Mobile ekibi başka sandık etkinliği başlattı. Ayrıca son edinilen bilgiye göre çok kısa bir süre içerisinde Premium sandıklar yeniden aktif hale getirilecektir.

PUBG Mobile Premium Sandık Nasıl Açılır?

Premium sandıklar pasif hale getirildiği için şu an ne yazık ki açılamaz, çünkü açılabilmesi için gerekli buton sandık görselinden kaldırılmış. Yukarıda bahsettiğimiz gibi güncelleme ile birlikte oyuna farklı sandıklar eklendi ve bu sandıklar Premium sandığın aksine sorunsuz açılıyor. Bazı söylentilere göre güncellemeden dolayı oluşan bir sorun nedeni ile bu sandıklar pasif duruma getirilmiş.

PUBG Mobile Premium Sandık Nasıl Açılır?
PUBG Mobile Premium Sandık Nasıl Açılır?

İnsanların aklına acaba sandıklarda bulunan sabit kozmetik eşyaların yerine olmaması gereken farklı kozmetik ürünler mi eklendi? Bu soru oyuncular arasında şu sıralar tartışma konusu. Pubg Mobile Premium sandıkları açabilmek için yetkililer tarafından ufak bir güncelleme sonrası yeniden aktif hale getirilip açılır halde olacaktır.

PUBG Mobile Premium Sandık Nedir?

Pubg Mobile yetkilileri market kısmına çeşitli kozmetik ürünler ve bu ürünleri barındıran Sandıklar eklediler. Bu sandıklar birkaç çeşittir ve bunlardan biri de Premium sandıktır. Ayrıca İçerisinde efsanevi kıyafet içermektedir. Bunun dışında efsanevi kıyafete has özel ifade ve karakter ses hatları içermektedir.

Bunlarla da kalmıyor ve sandığın içinde çeşitli silah kaplamaları, kasklar, yeni araç görselleri gibi özellikler bulunuyor. Son olarak Premium sandığı almak için Pubg Mobile UC ile alınabilmektedir. Bazı görevler veya başarımlardan sonrada 3 veya 5 Adet gibi Pubg Mobile Bedava Premium sandık kazanma fırsatınız bulunmaktadır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın