PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? Ekim 2020

PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? Ekim 2020

PUBG Mobile Premium Sandık ne Zaman Gelecek? Ekim 2020 tarihi için cevapladık. Bu ay hangi gün ve saatte oyuna tekrar ekleneceğini buradan öğrenebilirsiniz. Oyuncular oyun içerisinde görev yaparak kazandıkları Premium Sandık eşyalarını kullanamadıkları için biriktirmeye başladılar. Çoğu oyuncu bu biriken sandıkları açmak için can atıyor.

PUBG Mobile geliştiricileri Premium Sandık hakkında herhangi bir açıklama yapmaması oyuncuları telaşlandırıyor. Çoğu oyuncu bu sandıkların bir işe yaramadığını ve oyundan kaldırıldığını düşünüyor. Fakat Premium sandık oyundan kaldırılmadı. Bize çok fazla sorduğunuz PUBG Mobile Premium Sandık ne Zaman Gelecek? sorusunu 2020 yılının Ekim ayına özel cevapladık.

PUBG Mobile Premium Sandık Ekim Ayında Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile Premium Sandık Ekim Ayında Ne Zaman Gelecek? sorusunu baz alarak araştırmalarımızı gerçekleştirdik. Şuanda içerisinde bulunduğumuz mevcut etkinliğin sonlanmasıyla birlikte envanterimizde biriktirdiğimiz Premium sandıkları kullanabileceğiniz.

PUBG Mobile Premium Sandık Ekim Ayında Ne Zaman Gelecek?
PUBG Mobile Premium Sandık Ekim Ayında Ne Zaman Gelecek?

Oyuna her yeni etkinlik geldiği zaman, oyuncuların bu ekinliklere ve ödüllerine yoğunlaşmaları için oyunda yer alan Premium Sandık geçici olarak devre dışı bırakılıyor. PUBG Mobile ekibinin böyle bir şey yapmasının sebebi daha önce de anlattığımız gibi, yeni etkinliklere ilgiyi arttırmak. Fakat etkinliklerin bitmesiyle birlikte Premium Sandık tekrar kullanılabilir hale getirilecek.

PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? Ekim, 2020 için net bir tarih verilemez. Fakat sorunun en doğru cevabı için etkinliklerin biteceği tarihi işaret edebiliriz.

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.