PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

 PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?
Okunuyor PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? sorusunun cevabını bulacaksınız. PUBG Mobile oyuncularının merak ettiği bu soruyu haberimizde detaylıca yanıtlıyoruz. Güncellemeyle birlikte oyuna gelen yeni özel sandık ile birlikte premium sandık devre dışı bırakıldı. Oyuncular tekrar premium sandıkların ne zaman kullanılabilir hale geleceğini merak ediyorlar. Bizde bu sorunun cevabını resmi ağızdan öğrenmeye çalıştık.

PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? sorusu son dönemde oyuncuların en çok merak ettikleri sorular arasında bulunuyor. Envanterin’de Premium Sandık Parçası birikenler ve bunları açmaya çalışanlar açamıyorlar. Başta bunun bir sorun olduğu düşüncesi yaygındı fakat sonradan yeni gelen özel kasa ile premium kasaların devre dışı bırakıldığını öğrendik.

PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?
PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile oyununda yer alan Premium Sandık, 21 haziran dan sonraki güncellemeler ile tekrar oyunda kullanılabilir hale gelecek.

PUBG Mobile Premium Sandık Nasıl Açılır? Unutanlar için

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu nasıl açacağını unutanlar ve yeni başlayan oyuncular için basitçe tarif etmek gerekirse. Envantere girerek oradan kuponu bulup üzerine tıklayın, sonrasında Kullan butonuna tıklayarak sandığı açıp hediyelerinizi alın.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Rehberi

PUBG Premium Sandık Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu almanın bir kaç farklı yöntemi bulunuyor, genellikle etkinlikler ve görevler ile bunlara sahip olabilirsiniz. 6 Haziran 2020 tarihinde başlayan etkinlik ile premium sandık kuponunu rahatlıkla alabilirsiniz. Aynı zamanda görevleri yaparak’ta bu kuponlara sahip olabiliyorsunuz.

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Nedir?

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu, içerisinden çok özel hediyeler çıkma olasılığı yüksek üst düzey bir sandıktır. Kullanarak güzel hediyelere sahip olabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın