PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme 2020

 PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme 2020
Okunuyor PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme 2020

PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme nasıl yapılır? ve oyun içerisinde profilinizde gözüken hesabınızın fotosu nasıl değiştirme işlemi uygulanır anlattık. Oyuncular oyun içerisinde veya haricinde takıldıkları, aradıkları her konuyu bizden isteyebiliyorlar. PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme ile ilgili bir içerik oluşturmamızı’da siz istediniz. Bizde en açıklayıcı ve kaliteli içeriği oluşturmaya çalıştık.

Oyuna yeni başlayanlar veya bu özelliği yeni fark eden oyuncular biraz karmaşık olan sistemden dolayı nasıl yapacaklarını bilemiyorlar. Bunun içinde nasıl yapıldığını öğrenmiş için araştırmalar yapılıyor. Fakat yerli kaynaklar’da bu tarz soruların güncel cevapları olmamasından kaynaklı 2020 yılına özel bir içerik oluşturmak istedik.

Yazımızın devamını okuduğunuz zaman PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme hakkındaki her detayı öğreneceksiniz. Böylelikle oyun içerisindeki hesabınızın fotosu sizin belirlediğiniz resim ile değişebilecek. Sormak istediğiniz farklı sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Hile 2020

PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme

Yazı Başlıkları:

PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme işlemi için aşağıda anlattığımız adımları sırasıyla ve doğru şekilde uygulamanız gerekiyor. Aksi takdirde hesabınızın fotosu değişmeyecektir. Takıldığınız ve zorlandığınız kısımları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme ve ekleme için oyun öncelikle bazı şartlar koyuyor. Bu şartlar arasında ilk olarak Facebook hesabınızın oyun hesabınıza bağlanması gerekmektedir. Eğer Facebook hesabınız PUBG Mobile oyununa bağlı değil ise profil fotoğrafı koyma ve değiştirme işlemini gerçekleştiremezsiniz.

  • Facebook hesabınızı oyuna bağlayın
  • Tekrar giriş yapın ve giriş yaparken Facebook’u seçin
  • Oyuna giriş yapıldığında karşınıza çıkan Tamir ikonuna basın
  • Burada Facebook girişi yaparak profil fotoğrafınızı değiştirebilirsiniz
  • Sonrasında oyunundan çıkış yapıp tekrar girin
  • Oyuna yeniden girerken Facebook üzerinden giriş yapın
  • Oyun içerisindeki Profil Fotoğrafınız değişmiş olacak
PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme
PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme

Yukarıda 7 adımda en açık ve basit şekilde sizlere anlatmaya çalıştık. Sormak istediğiniz her türlü sorunuzu aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme gibi yararlı içeriklerin devamı için bizi takip edebilirsiniz.

PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme çoğu oyuncunun merak ettiği ve bunu yapabilmek için uğraştığı bir şey. Bu konu hakkında bilgisi olmayan oyuncularda bunun tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorlar ve merak ediyorlar.

PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme Ne İşe Yarar?
PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme ile oyun içerisinde sizin, arkadaşlarınızın ve hatta rakiplerin görebileceği özgün görseller koyabilirsiniz. Oyun içerisindeki İsminiz ve Kostümleriniz ne kadar güzel görünmenizi sağlıyorsa profil fotoğrafınızda o kadar değerli.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
2,840 okunma
okunma481
0 yorum