PUBG Mobile PS4 Kolu ile Oynama (Android ve İOS)

 PUBG Mobile PS4 Kolu ile Oynama (Android ve İOS)
Okunuyor PUBG Mobile PS4 Kolu ile Oynama (Android ve İOS)

PUBG Mobile PS4 Kolu ile oynama işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini bilmeyenler için açıklıyor. Android ve İOS cihazlarınız haricinde Bilgisayar üzerinden de PS4 kolu aracılığıyla PUBG Mobile oyununu sorunsuz bir şekilde oynayabileceksiniz. Dünyanın en popüler hayatta kalma oyununu Android veya İOS cihazlarınız üzerinden onarken PS4 kolu sayesinde tüm hakimiyetinizi avuçlarınızın içine alabilirsiniz. Bilmeyenler için 2021 yılında hangi yöntemlerle PS4 Kolunu PUBG Mobile oyununa bağlayarak oynayabileceğinizi anlatacağız. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

PUBG Mobile Oyununu PS4 Kolu ile Oynama

PUBG Mobile oyununu PS4 Kolu ile oynamak mümkündür. Aşağıda anlattığımız işlemleri yaparak Android veya İOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınız üzerinden PUBG Mobile oyununu bağlayacağınız PS4 kolu ile oynayabileceksiniz. Fakat unutmamanız gereken ve bir nokta bulunmaktadır. PUBG Mobile bir mobil oyundur ve telefonlardaki dokunmatik ekran hassasiyetine göre geliştirilmiştir. PS4 Koluna her ne kadar hakim olsanız dahi oyun içi mekanikler ve işleyişte PS4 kolu ile rahat bir oynama deneyimi yaşamayacaksınız.

Yine de bu farklı deneyimi yaşamak istiyorsanız ve nasıl olacağını deneyip görmek istiyorsanız aşağıda anlatılan adımları uygulayabilirsiniz. 2021 yılı boyunca içeriği güncel tutacağız. Bu sayede PUBG Mobile oyununda PS4 kolu ile oynamak istediğiniz zaman buradan yardım alabilirsiniz. Görülen hatalar ve sorunlarla ilgili güncel çözümleri de yine bu sayfa altından paylaşmaya devam edeceğiz. Kısa bir süre sonra PS4 kolunu nasıl PUBG Mobile oyununa bağlayabileceğinizi anlattığımız video içeriği de sizlerle olacak.

PUBG Mobile Oyununu PS4 Kolu ile Oynama
PUBG Mobile Oyununu PS4 Kolu ile Oynama

PUBG Mobile PS4 Kolu ile Oynama Nasıl Yapılır?

Aşağıda anlatılan adımları anlamayanlar için kısa süre sonra bir video paylaşacağız. Bu sayede PUBG Mobile PS4 Kolu ile oynama işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini daha iyi anlayabileceksiniz.

  1. Panda Gamepad Pro veya Panda Mouse Pro’yu indirin.
  2. Xbox veya PS4 Kolunuzu aktif hale getirin.
  3. Telefonunuzun ayarlarına gidin ve Bluetooth’u etkinleştirin.
  4. Yeni bir Bluetooth cihazı arayın.
  5. “Kablosuz Denetleyici” üzerinden Kolu cihazınıza bağlayın.
  6. PUBG Mobil uygulamasına giriş yapın.
  7. Ayarlardan kontrolleri joyistik olarak işaretleyin ve kullanmaya başlayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın