PUBG Mobile Ramazan Ön Sipariş Etkinliği 2020

 PUBG Mobile Ramazan Ön Sipariş Etkinliği 2020
Okunuyor PUBG Mobile Ramazan Ön Sipariş Etkinliği 2020

PUBG Mobile Ramazan Ekinlikleri Nasıl Yapılır? Bilmeyenler için 2020 yılında oyuna gelen Ön Sipariş Etkinliği‘ne katılarak UC kazanma şansını elde edebilirsiniz. Oyun içerisinde bir birinden farklı hediyeler ve yüksek miktarlarda UC ödülleri sizleri bekliyor.

PUBG Mobile oyununu oynayan çok sayıda Türk oyuncu olduğu için bu tarz etkinlikler oyuna ekleniyor. Etkinlik hakkında merak ettiğiniz her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Sizin için en hızlı ve doğru şekilde cevaplayacağız.

PUBG Mobile Ramazan Etkinliği kapsamında gelecek güncellemeler ve ödüller hakkında sizlere en doğru bilgileri vermeye çalışacağız. Daha önce’de bu tarz bilgilendirici konularla oyuncuları bilgilendirmiştik. Bu içerikteki amaç bilmeyen veya kafasında soru işareti olan oyuncuları bilgilendirmek.

PUBG Mobile Ramazan Etkinliği 2020

PUBG Mobile Ramazan Etkinliği kapsamında bir birinden farklı görevler ve etkinlikler 2020 yılında oyuna eklenmeye devam edecek. Tabi’ki bunlar ramazan ayı içerisinde gerçekleşecek. Bitmeden yetişmeli ve katılmalısınız. Sonrasında herhangi bir şekilde yararlanamayacaksınız.

Egzotik Gizemli Yeşim Paketi oyuna eklendi. UC ile satılan bu özel kostüm aynı zamanda Ön Sipariş Etkinliği doğrultusunda satılıyor. Yani bu kostümü almak için çekeceğiniz UC size fazla fazla geri dönecek.

PUBG Mobile Ramazan Etkinliği 2020
PUBG Mobile Ramazan Etkinliği 2020

Aynı zamanda X20 Depozito iadesi ve özel kostümü bu etkinlikte alabiliyorsunuz. 22 Nisan tarihinde başlayan bu etkinliğe katılmayı unutmayın. Vereceğiniz 10 UC size 400 UC olarak geri dönecek.

PUBG Mobile Ramazan Etkinliği Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Ramazan Etkinliği Nasıl Yapılır? soruları çok fazla soruluyor. 2020 yılında oyuna eklenen ramazan etkinliğinde oyunculara bir görev verilmiyor. Yararlana bileceğiniz çok karlı bir paket sunuluyor.

PUBG Mobile Ramazan Etkinliği Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Ramazan Etkinliği Nasıl Yapılır?

Ön Sipariş Etkinliği ile 10 UC vererek katılabileceksiniz. Bu sayede x20 depozito kazanacak ve aynı zamanda Egzotik Gizemli Yeşim Paketi sahibi olacaksınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,768 okunma
okunma1644
10 yorum