e
sv

PUBG Mobile Redemption Center: Redeem Kodları

2108 Okunma — 30 Aralık 2019 21:20
PUBG Mobile Redemption Center: Reedem Kodları
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Redemption Center sistemi üzerinden redeem kodları girerek nasıl hediyeler kazanabileceğinizi anlatıyoruz. Daha fazla bilgi için detayları okuyun.

PUBG Mobile oyununda Redemption Center denilen resmi bir hediye kazanma sistemi mevcut. Tabi’ki bu sistem üzerinden çeşitli hediyeler kazanabilmek için redeem kodları gerekiyor. Milyonlarca aktif kullanıcısı bulunan böyle bir ücretsiz oyunun nasıl ayakta kaldığını hiç düşündünüz mü?.

PUBG Mobile ücretsiz bir oyun ve içerisinde para yatırılarak alınacak hiç bir şey sizi daha güçlü kılmıyor, sadece aksesuar amaçlı satılıyorlar. Böyle başarılı oyunlar oyuncular üzerine oluşturdukları hırs ve bağımlı edici etkisi ile oyun içi satın alımlara insanları itiyor. Arabada çok vakit geçirenler araba aksesuarları veya evinde çok vakit geçirenler ev aksesuarları aldığı gibi oyunda çok vakit geçirenler’de oyun aksesuarları almak için para yatırıyor.

Fakat hem para yatıramayan kullanıcıları elinde tutup popülerliğini korumak hemde onları tekrardan oyun içi satın alımlara teşvik etmek amacıyla bu tip uç veya çeşitli hediyeler dağıtılıyor. PUBG Mobile son dönemlerde Redemption Center ile anılmaya başlandı. Oyuncular buradan hediye kazanabilmek için redeem kodları arıyorlar.

Yazı Başlıkları:

PUBG Mobile Redemption Center

PUBG Mobile Redemption Center
PUBG Mobile Redemption Center

PUBG Mobile Redemption Center üzerinden elinizde bulundurduğunuz redeem kodunu bir hediye veya UÇ’a dönüştürebilirsiniz. Aşağıdaki butona tıklayarak açılan sayfada karakter isminizi, kodunuzu ve doğrulama kodunu girdikten sonra bir birinden güzel hediyelere sahip olabileceksiniz.

Yukarıda bulunan Redemption Center butonu ile PUBG Mobile kullanıcıları elinde bulundurdukları kodları hediyeye çevirebilirler. Sormak istediğiniz soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Redeem Kodları

PUBG Mobile Redemtion Center sisteminde elinizdeki Redeem Kodları ile değerinden fazla çok hediye kazanma fırsatınız var. Bu kodlara nasıl sahip olabilirsiniz veya ücretsiz olarak nereden bulabilirsiniz, tüm detaylarıyla daha önceki yazılarımızda anlatmıştık.

Yukarıdaki buton ile Redeem Kodları gibi olan her türlü bilgiyi barındıran yazımızı okuyarak konu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. PUBG Mobile ile ilgili fikir ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazmayı unutmayın.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Redemption Center: Redeem Kodları